Prijava

Da se "pohvalim" time što mi je dolazio lik koji je ubudžio 2 akumulatora u Lagunu. Nudio mi ključ za ključ za onog Forda, šteta što je bila krš.

Toliko lako pali pa joj trebaju 2?

Vjerovatno imala i grijače za ruke, zimi za guranje

Moj instruktor je nevidjeni car. Jednom, dok sam vozio casove (inace vozio sam novog Jugica) poceo auto nenormalno da stuca na plin i da se gasi u toku voznje,a inace covek zna da vozim od malena i zna mi celu familiju, ono, ima poverenja u mene. Krenemo mi tako u jedno selo kod nekog majstora jer niko nije znao sta mu je, u medjuvremenu prebacimo na benzin da bi uopste mogli da stignemo tamo... Kad smo izasli na put za to selo, posto zna da nema murije nigde, kaze on meni malo da ubrzam da ga ,,produvamo"... Stignem ti ja tako do 80 i drzim jedno minut-dva i tek ce on ,,daj bre vozi to sta mi milis tu" . Dusu sam mu izvadio, bukvalno smo leteli. :D Naravno,ni taj majstor ga nije popravio, polagao sam na tako sjebanom autu. 3 meseca nakon sto sam polozio sretnem ja njega i kaze mi covek da su popravili auto 3 dana nakon sto sam polozio. :D Nesto oko struje bilo...

Ja sam isto imao instruktora koji je car, ali šteta što nije sedeo pored mene na polaganju, pošto te tada smara gazda autoškole koji je 2m visok i ima 140 kila pa ti se nagne auto kad on sedne na suvozačko mesto. A inače sam polagao na Kliu 1.5 dci 82 ks 2007 godište, inače autić jako dobro ide kad su 2 lakša čoveka unutra (po 75kg), ali i ispadne slab kad sedne četvoro ljudi od po 140, 100, 90, 75 kila. Inače sam ga vozio i 110 km/h i jako lepo vuče kad nije opterećen.

Taj Klio je zivotinja, ima moj drugar. Vozio sam ga desetak puta,svaki put se zacudim kako cima. Mana su mu neke elektronske ,,dizne" ili sta vec,tako sam cuo.Kad to crkne,sklupcas se u polozaj fetusa i places...

E ti što su imali problema su od 101 i 103 ks, jer imaju delphijeve dizne. Ovi slabiji nisu imali toliko frke oko toga.

E pa onda je taj njegov preko 100 ks jer smo isli par puta za BG, to pretura 200 sunce ti jebem. Jeste da se pri toj brzini osecas kao u onim kolicima iz samoposluge,al' nema veze. :-D

A inače sam polagao na Kliu 1.5 dci 82 ks 2007 godište, inače autić jako dobro ide kad su 2 lakša čoveka unutra (po 75kg), ali i ispadne slab kad sedne četvoro ljudi od po 140, 100, 90, 75 kila. Inače sam ga vozio i 110 km/h i jako lepo vuče kad nije opterećen.

zato su tebi dali kvotu od 3000 za osnovno osiguranje ovi kad si kucao za osiguranje u svajcarskoj... racunaju te u jos napaljenog, imas dozvolu tek 3-4 god a? :)

ja gledam skoro zezanja radi i za jace automobile, nikad mi ne izadje preko 1000 godisnje osnovno.

kako deru mlade sa jakim autima, neveruem :)

Meni je izlazilo ''jeftino'' za tipa Fokus 2000. godište, 1.6 benzinca i te slabije automobile. A ja sam gledao bio za mečku od 200 konja za koju bi i ovde bila registracija 1000 eura.

nisam. necu jos mesec dva najverovatnoje, malo da vidim kako izgledaju stvari, mozda i da probam neka.
jos mi nisu potrebna, pa sam hteo prvo da se informisem, posto nisam bas vican sa "polovlnjacima"

Mečki od 120 konja je ovde registracijaovde 1000 evra. Neko 2006-7 godište fazon.

Konačno se otarosih Eskorta. Jebi ga, niko ko je zvao nije nudio keš (vjerovatno bi to bilo do 1200 eura), pa je pala zamjena. Uzeh Golfa Syncro. '86 godište, al' je ubačen 1.6D motor iz '92 (zaveden u saobraćajnu). Nije Country, ali je odignut. Zasad ga neću prodavati, pošto mi treba takvo auto. Mehanika i limarija odlični, pogon radi i u rikverc. Jedino mi malo teži ulazak, pošto je sa petoro vrata. Ima šiber, kuku (običnu) i metalik boju. Od ulaganja registracija (sjutra ću da poranim na tehnički) i da zamijenim keder zadnjeg stakla (sjebali ga kad su htjeli da stave onaj fabrički "kačket"). Kasnije možda i da obnovim plastike bumper-om, a pred zimu (ako ga budem do tada držao) kupim 4 zimske gume. Uglavnom ću ga danas provozati da vidim kako se ponaša po "terenu".

A mi se sprdamo:
http://novosti.rs/vesti/planeta.300.html:503210-Dacijom-ubio-medveda

Ono što mi je ispalo 3000 eura je bila e320 cdi 2003. godište. Mislim da bi i u Srbiji drali sa tim, a u SWE bi bila i više od 3000 eura.

heh... evo recimo za npr "MERCEDES-BENZ SLK 300 (280) (Cabriolet)" od 230 konja mi osiguranje (ne kasko, nego ono da cu da napravim neku stetu sa autom) manje od 1000 franaka.

izgleda da ovde to poprilicno opada sa godinama koliko imas dozvolu...

Možeš li registrovat na kak'og penzionera?

ne, ne moze to. a i ako oces da ti penzionersko osiguranje bude jeftino, moras da cekiras da ces samo ti da vozis auto, inace nije bas to tako :)
nisu ni oni glupi.

Mogu li ljudi da registruju na roditelje? Kao ono porodično auto, čitava ga porodica koristi.

moze valjda i nesto je povoljnije, sigurno nego samac od 20 god kad registruje. ali u principu, sa privatnim osiguravajucim kucama ti je dupe uvekl pozadi. sto si riziciniji, to vise placas.

ajde bre pa idu do detalja, koje si nacionalnosti, dal imas decu, dal placas kiriju i ostalo kad ti daju tacnu kvotu :)