Prijava

Bukvalno pokriva kurac, to samo ako imaš kasko ili ako osiguraš šoferku kad registruješ auto. Naravno to kod nas niko ne radi. Nego meni je ova kanta počela da troši ulje, na dve hiljade i nešto dosuo sam pola litra. Vodu isto stalno dosipam, jel moguće da je dihtung gotov i da su otišle uljne karike?

Sve što si rekao. Ako ne pusta mali hladnjak tj ako ti ne miriše antifriz kad pustiš grejanje i na magli u kabini dihtung je.
Samo može da ima razlike dal je pustio upolje što bi video ili u kompresioni prostor ili meša ulje i vodu što je ređe. Ako je u kompresioni menjaj pojebaće karike a od hidroudara što je ređe će da popucaju kliupovi.

Može biti da je dihtung lako. Samo je pitanje jel' ide u karter il' cilindre. Pojavljuje li ti se šta žuto na čepu?

Ili kaplje li ti ulje na auspuh lololo

Pojavljuje se majonez na čepu, ali uglavnom zimi. A auspuh je zagaravljen dobrano obzirom da vozim na plin, mada još ne kaplje ulje lolo
Ma ko ga jebe, vozim dok ide. Temperaturu nije do sad dizao, ako krene onda je kaput.

Pa ne kaplje, dubok lonac imaš ili čak 2 pa dok ne nakoka da prelije lolo. To je sve za benzinca 50 evra da zameniš sa sve obradom glave, nemoj da se uzbuđavaš.

Ma odvezi kod majstora to, šteta ti je bačit kola lolo
Ne dimi?

Ma nije za bacanje, ako ništa drugo prodavao bih delove.
Kad pomenu jugo, gledam pre neki dan na diskaveriju neku emisiju i dolazi tip da kupi jugića za sina kao poklon za rođendan. Očekivao sam da će ga platiti 300 dolara u vr glave, kad ono 1500. Sreća pa je samo hteo da prevari sina, kupio mu je pre toga drugi auto, al opet 1500 dolara lolo

nek daju meni jedan za dzabe

Onaj plavo-ljubičasti? A ne sprdaj se nije to nešta skupo. U kakvom je stanju? Kako vuče? Dimi li?

Kad pomenu jugo, gledam pre neki dan na diskaveriju neku emisiju i dolazi tip da kupi jugića za sina kao poklon za rođendan. Očekivao sam da će ga platiti 300 dolara u vr glave, kad ono 1500. Sreća pa je samo hteo da prevari sina, kupio mu je pre toga drugi auto, al opet 1500 dolara lolo

http://www.youtube.com/watch?v=3p-o1yNcTsQ

Ako ti konkretno treba, ona Alfa ti 10 kila nafte u gradu popije.

ma kakvi, vido sam bemvej kabriolete , svi benzinci pa da vidim

jel valja npr 96 godište, 328 kabriolet 2800, il mu neki kurac fali.. Nešto mi to prejeftino sa obzirom da je ocuvana 318 8 iljada

328 je prefejslift, pa je vjerovatno jeftiniji. Nije održavanje mnogo skupo za kola te klase. Voli više popiti i registracija je dosta visoka.
Sad nek na licu mjesta majstor pogleda i meni djeluje jeftino, mada, kad bolje razmislim, i nije tražena roba. Obrati pažnju na krov kakav je (pušta li). Imaš li garažu?

imam na kuću, al sam većinom u stanu, mada imam mjesto ispod drveta gdje samo ja mećem kad uzmem kevino auto

mada ode 3/4 plate na registraciju jbg

Jel' softtop ili hardtop?
Šta znam, bojim se da za te pare nije krš. Mada se karavani obično i manje voze od klasičnih kola.

taj 328 je hardtop, ima i tristadvajespetica koja mi se cini da je softop, samo sam slike vidjeo, a nije dignut nidje... Sledeća dva mjeseca ja samo skupljam pare, sad razmatram opcije, uzeću u okt/nov auto najvjerovatnije

Uzmi bre e39 za te pare, npr 523i.

U, jebote, pa to je ovaj:
http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/268531#

Ja pomislih da se radi o 46-ici zbog ovoga:

Nešto mi to prejeftino sa obzirom da je ocuvana 318 8 iljada

A ono e36, "marsovac". Ja bih pogledao. Mislim da nije previše jeftin.

EDIT:
Sad vidim i godište si napisao.