Prijava

aj ne jedite govna oko hibrida, kao ne bi ste vozili ovo:
http://m5.paperblog.com/i/65/650770/bmw-i8-plug-in-hybrid-revealed-at-frankfurt-m-L-fps6kQ.jpeg

do 2024 ce verovatno dobra vecina automobila da bude na elektricni ili hibridni pogon.

Pa jedino to da pravi mešavinu, ko za trabanta. Isto ko sa plinom na benzincu, trebo bi da imaš posudu sa uljem koje se dodaje, al to sada stavljaju samo u ove novije sa sekventom.

do 2024 ce verovatno dobra vecina automobila da bude na elektricni ili hibridni pogon.

Što se tiče Crne Gora taj film nećeš gledat' lolo
A sad o hibridima. Ja bih mogao da kupim magaricu. Ne moram ni da registrujem, a ne zagađujem okolinu. Isto k'o biciklo, samo se ne umaraš, jer ona ide umjesto tebe. A mlijeko magarice 60 eura po litru. Samo profitiram. Koji sam financijski mag lolo

Uglavnom:

električar
Pa ako gledaš sa ekonomske strane kroz brojke, onda kupi priusa i gotovo. Ali nemoj da dolaziš više na temu lolo

koji si ti crnogorac jebotebog :)

Dok bude posljednje kapi nafte u Zemlji ne prelazimo na hibridni pogon! Naši preci su jahajući konje skupljali pare za auto - jedno od najboljih izuma i u to doba luksuz. Sad kad auto više nije luksuz ljudi pokušavaju da nam nametnu zlu i poganu alternativu - auto na hibrdini pogon! Braćo, moramo se oduprijeti ovoj najezdi koja pokušava da nas zarobi. Kasnije će možda auta i sama ići, uz pojedine korekcije vozača, što bi izazvalo to da se naši preci pod zemljom okreću!

A na koju foru je taj prius hibridan, nisam se raspitivao a mrsko mi sad guglat?

Koliki mu je udio struje, kako se puni, đe se sipaju elektroni?

Ima elektro motor a ima i vodu za brisače. Struja i voda ne idu zajedno!!1

Kelte ja lično nemam ništa protiv električnih automobila, kad nestane nafte, logično je da će se preći na nešto drugo. Vodonik mi deluje kao bolje rešenje, jer i dalje imaš SUS motor, a iz auspuha izlazi voda. Ali meni je hibrid čista glupost, em opteretiš auto što povećava potrošnju, em svejedno moraš da dosipaš benzin kako bi punio baterije u vožnji. Dok se ne usavrši ova tehnologija sa ćelijama, držim se benzina i plina.

Skočko električni motor pomaže benzincu valjda, a benzinac puni baterije za električni. Jebem li ga, na ovom novom poršeu imaš benzinac i el. motor koji zajedno rade.

Ne, sad ozbiljno. Tim hibridima izazivamo apokalipse i razna govna. A i ružni su.

Vodonik zvuči interesantno. Zasad ću dizel i/ili benzin.

Napravljen je auto sa vodonikom, al treba ista količina energije da se dobije on kao i da se dobije nafta. A cijelo tržište se sigurno neće prebaciti na vodonik samo radi toga. Hibridi su govna.

Ma to kad nestane nafte. Znači za jedno 700-800 godina lolo

http://images2.memedroid.com/images/UPLOADED23/5199c266c956c.jpeg

malo sam danas gledao kako je napravljeno da funkcionise taj tojotin sistem, al mi mrsko ovde da objasnjavam, a i uzece pa ce da me zajebava gti bez razloga.

dobro ga napravili, onako inzinjerski ti kazem to.

pazi, prijusa treba da ima pola svijeta, zene i gejevi

a ostalo nek bude normalno

Pročitaću sutra ako se setim, nisi samo ti inženjer lolo

a vi kao svi vozite porsee i bmw pa vam prius ruzan auto? :)
isto je ruzan ili lep kao i vecina automobila u toj klasi i sa tom cenom, i to je to. iste je i snage, ako ne i snazniji, 130 konja je sasvim dovoljno za takvo auto.
udobniji je i tisi od vecine, i daleko pouzdaniji po svim karakteristikama. to je to, zato sam uzeo u obzir i taj model, iako nisam do sad znao sta mnogo o tome.

al kad te pita ortak sto vozis, a ti kazes prijusa tacno ti se jajasca skotrljaju niz nogu

jebi ga, gledam i audi, pa mi malo skupo. a sad dal cu da kazem tojota prius il opel astra, to je svejedno, realno :)
dajte bre, auto ko i svako drugo. nije da je neki posebni trip, osrednji porodicni auto, sto se ne kvari.

a vi kao svi vozite porsee i bmw pa vam prius ruzan auto?

Paninaro, Enemi i ja sigurno. Za ostale ne znam jbg :)