Prijava

meni ovo ruznije naprimer, a neko rece kako mu se svidja onomad:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fc/Renault_Scenic_II_front_20090202.jpg

Ma to se mom ćaletu dopao Reno Grand Senik zato što kad mu izvadiš zadnja sedišta dobiješ ogromni tovarni prostor, a prijatan je auto za vožnju, naročito kad treba puno da ga voziš. Mislim ono dok razvezeš svu robu. Mada smo se dogovorili da uzmemo ili w210 karavan ili opel omegu karavan. Mada kad bi naleteli na audi 100 c4 karavan (da je solidan) bilo bi ekstra.

Ček jel omega karavan veća od vektre b karavana?

Ma taman, a i manje više je jeftina za održavanje.

MPV-u je plus što se tovarenja tiče razmak pod-krov. Ostalo karavan.

Sad, zvuči glupo, al' da pitam. Može li me neko tužiti ako se povrijedi na moju kuku? Neki debil se provlačio između auta (da napomenem da ima pravo, jer se to ne vodi kao ulica nego parking) i nije viđeo kuku i ljusnuo. Naravno, oćerao sam ga u 3 pičke materine, dok je prijetio da će zvati policiju. Može li mi što?

osrednji porodicni auto, sto se ne kvari.

Golf, Korola, Sivik, Mercedes onaj (samo što je skupo po radnom satu, ali nije nepouzdan), pa i ovi Megani.

Ako je auto bio parkiran može samo da ti pljune pod prozor. Ko ga jebe kad ne gleda kud ide lolo

Зато ставиш тениску лоптицу на њ’ да ублажи евентуални ударац

Nema šanse da te tuži. To bi bilo k'o kad bi neko tužio grad jer je udario glavom u banderu zato što nije gledao gde ide.

I meni logično.
A ovaj momak što je pao se sav napalio da išćeruje pravdu, kao zbog tog padanja je euro kuka (obavezna kod nas) uvedena. Ko da je peder. Ili Hrvat.

Ma i ako ti kenjaju što nisi sklonio kuku, kažeš jednostavno da ti je trebala da si posle toga vukao prikolicu i kraj. Jbg, ne znam baš sve zakone kod vas.

Nije stvar u tome što nijesam skinuo, nego što ne može da se skida lolo
A ovaj momak se vas napalio, tu pokazuje modricu, kao zvao policiju. Mora da je iz neke nevladine organizacije koja se bori protiv kuka. Ili iz skrivene kamere.

Или се дрогрира па му требају паре да пије дрогу

jel sad obavezna ona eurokuka kod nas? a kod vas?

Kod nas jes. Al' su samo gledali kad je zakon stupio na snagu. Ja prođoh tehnički sa običnom kukom.

Zaprijeti mu da ćeš mu zakucati nos u potiljak pa će onda stvarno imati razlog da zove miliciju.

Нажалост, данашњи закони омогућују свакаквим педерима да на другима терају правду за сопствену несмотреност, ал овде заиста нема основа

imas srecu sto nisi u americi.
po evropskim zakonima, postoji neki princip zdravog razuma, recimo ako neko bas svojom nepaznjom nesto odradi da ne mora bas sve da mu bude napisano.
po americkim, i engleskim, milim da ne.