Prijava

to ti je isto kao i ona fora, udario nekog sto pretrcavao, al iso prebrzo. nije kriv za udes, al je kriv sto je ubio coveka.

sto imaju neku racunicu o ustedi, sto ne vole da teraju kola na servis, i sto je kul da vozis nesto novo

Koliko troši Prius? 3.5 litara (tako piše) na 100km međugradske penzionerske nek bude. Sa ovim ođe cijenama to je 5 eura. Dizel neki neka može i 4.5 litara penzionerske međugradske, što je 5.7 eura po našim cijenama. 70 centi po 100km ne vrijede vožnje onako grdnog auta. Jedino možda da kupiš Priusa i ugradiš TNG. A pazi ovo, D2 1 euro u prosjeku, evo nek potrošim i 5 litara što znači da je moj Golf u parama štedljiv kao i Prius lolo
Jebi ga, ima on benzinski motor. A imaš pouzdanih i nepouzdanih kola bilo da su hibridi, SUS ili nešta drugo. Teško da ćeš sa dobrim i očuvanim kolima za te pare doživjeti da se ne vadiš iz servisa.

kad te vozi bez drndanja i cimanja

Kakvog cimanja?
Misliš na turbo rupu ili te je neko učio da krećeš tako što naglo pustiš kvačilo lolo

Jel' se radi o Priusu sa 76KS? K'o moj Golf krv ti jebem.

Jedino možda da kupiš Priusa i ugradiš TNG

U Španiji se nekolicini taksista zapalio prius od te kombinacije.

Jel' se radi o Priusu sa 76KS? K'o moj Golf krv ti jebem.

Pssssssst otkrio si globalnu zaveru. Svaki auto na svetu ikada proizveden je baziran na Golfa 2. Tj sve sem golfa 2 su njegova bleda kopija. To je zato sto je golf 2 savrsenstvo automobilskog inzenjeringa, sva resenja primenjena na golfu 2 su puka savrsenstva koja su neponovljiva. I sve kompanije na svetu polako otkupljuju resenja primenjena na golfu, na srecu prosecnog balkanca na golfu je primenjeno toliko savrsenih resenja da se procenjuje da kada bi se sve automobilske kompanije skupile i zajedno krenuli da otukpljuju sva resenja primenjena na golfu treba nekih 64miliona godina. Znaci pre ce doci smak sveta nego da se proizvede ,,novi" golf 2. Ali nista se nebrini povremeno ces videti obrise golfa 2 u autombilima sirom nase zemaljske kugle a i sire. Ovo nemoj slucajno nikome da si se izlajao moze bidne belaja pa vw prekine sa povremenom prodajom resenjenja primenjena pri izradi golfa 2. I onda stane cela proizvodnja automobila na svetu i krene pomana za golfovima 2 iz proslog veka. A njohovi vlasnici pokretaci svog kapitala sveta. A gtd postane guru svih vujaklijasa. A njegov golf 2 pice presvucen 24 karatnim zlatom koje cemo mu mi doneti iz stekova nasih roditelja skupljani vekovima.
:D :P

Jel' se radi o Priusu sa 76KS? K'o moj Golf krv ti jebem

130+, ima taj motor i elektricni jos toliko :)

Al ne pricam o tome nego o komplet elektricnim od 250+ konja.
Nema da drnda jebi ga, sta god pricao tise je na kojoj god brzini.

Jebi ga, tiši. Samo ja bih volio da se čuje bar neki V6, al' aj lolo
Nego mi čudno na kakvo cimanje misliš?

Ker, majstor trolovanja. Nastavi tako, kupićemo ti Milku od 200 grama.

Jok nista bez 300 grama i ljesnika, a moze i s biskvit il obe. :P

Svakom po zasluzi!

Rekoh da će ovi zaluđenici bahatim parkiranjem početi da kače slike sa gugl strit vjua. Evo prve:
link
http://www.dodaj.rs/f/3a/aK/YPC5KGf/capture.png

Ova na novom beogradu kod one auto perionice gde su uvek automobili iz premijum klase preko puta crkve?

http://youtu.be/vz2rAgXjkCA
Мислим да сам мало свршнуо у гаће гледајући ово.

Jebote kako stanu pod konac kad prolazi onaj ispred cetvorice.

jbt toliko je dobro da mi deluje kao video montaža

Ja sam poslednji igro nfs most wanted novi i super je..

Dobri su skroz. Vežba samo.
Inače ludaci napravili ovu seruju 2 samo da bi parirali Audiju A5.

Gdje oni prodaju te silne automobile, bogamujebem, kakav to narod živi van Balkana pa može kupovati ova čuda?

Kina, Kanada, Amerika.
Dosta.