Prijava

Do koliko para?

Moj neki predlog: seat ibica, reno klio, nisan mikra.

Mazda 323 "popaj" guzata hečbek. Kud ćeš manje, a imaš dobra iskustva sa njom (doduše starijom). Šta bi za Saksa? Ne valja torzija?

Alfa ili Citroen, ostalo i nisu kola.

Do jaja ste vi sto pljujete neka kola za koja ste culi od nekog, koji je cuo od nekog da se kvare.

Kod mog brata ima trojica ljudova koji voze alfu 147 i nijedan se nije sekund pozalio.
Ako samo gledate kako cete skupo da placate popravku, potrudite se da do nje ne dodje.
Pozz

Sale d snajperist
Do jaja ste vi sto pljujete neka kola za koja ste culi od nekog, koji je cuo od nekog da se kvare.

Kod mog brata ima trojica ljudova koji voze alfu 147 i nijedan se nije sekund pozalio.
Ako samo gledate kako cete skupo da placate popravku, potrudite se da do nje ne dodje.
Pozz

+1

Ako samo gledate kako cete skupo da placate popravku, potrudite se da do nje ne dodje.

Potpisujem! Čim kupite Alfu (dobro, češće se koristi za Juga, ali o njoj pričamo) polijete benzinom i zapalite. Više se neće kvariti lolo

Gtd umest da jes govna daj neki dobar kontra argument :)

Alfa 147 jebe kurcem u picku najjace..

U ALFI SE JEBU ŽENSKE A NE U GOLFU

Za slučaj da je Sale neraspoložen i ozbiljan, da rečem. Ono, nijesam ja imao lično 'talijane, ali sam ih krpio i blisku ljudi meni su ih imali.
Italijani su do neđe pojave Iveka bili dobra kola. Od ovih "mlađih" Kroma prva je dobro auto. Ni one Seat-Alfe nijesu mnogo loše što se tiče pouzdanosti. Ali su zato djelovi nagrđeni, posebno godine kad se uzmu u obzir.
Ali nevjerovatna ljubav vuče ljude što voze 'talijane. Znam čovjeka što je imao 146-icu i o jadu ga crnom zabavila. I on poslije svega toga riješi ponovo da proba sa Alfom i to 145-icom. Dobro, kasnije ju je zamijenio za Golfa trojku sa plinom, ali poenta je - to je ljubav. Kad ga voliš iako je krš lolo
I nijesu bili k'o Šeka radikalni lolo

Црвени барон
U ALFI SE JEBU ŽENSKE A NE U GOLFU

U GOLF TI SVAKA BOSANKA UĐE! JOŠ SU ONE SEKSI JAKO. I GOLF SE BRZO ZAMAGLI!

ONDA HERCEGOVKE.

Zbilja vele sad da ima voajera po Podgorici. Nekad si mog'o u Podgoricu na parking Radoja Dakića da staneš i sva kola oko tebe se ljuljaju. Eh...