Prijava

Nisam iz Nevesinja, lol, ne ponižavaj me. :)

Onda iz Gacka. Slično je to.

која су кола најбоља гтд

Nisam iz Gacka, lol, ne ponižavaj me. :)

Po porijeklu cijenim iz Hercegovine. Možda Mostar, tamo su jeftine gume.

aleksandartoni2
која су кола најбоља гтд

najbolja

Tačno me zajebavaš, još mi reče da sam Musliman/Hrvat, odoh :(

Čekaj!
Da ne kupuješ u Kramar ili neđe po Širokom Brijegu? I mi imamo Kramar u Nikšić.

Evo ga!
http://www.askramar.com/vozilo.aspx?IDVozila=5082

Lijep, 17-ice, panorama. Kod nas su u Kramar najbolja auta što se placeva tiče.

A pade mi na pamet, pošto je Hercegovski. Nema crvenog, samo ovaj metalik sivi, mora da je drugi na plac neki na Široki Brijeg ili u Mostar. A ođe su im slobodno dobra auta, što se tiče Crne Gore vjerovatno i najbolja polovna na placevima. Ček da nađem crveni lolo

Nema ga, prefarbaćemo ovoga, lol

Jaka mu cijena, jebo ih ćaća

I kod nas su cijene visoke, ali imaju odlična auta.

Vidjeću koji vikend da pripalim dole, pa da malo isprobam još neka, i na kraju jebem radnicu i ne kupim ništa.

Edit: Miki, imam ja Xaru vts ide mi bolje od BMW-a. Sekvent plin, 2 bregaste 16 ili 24 ventila nisam siguran pošto haubu nikad otvroio nisam verovao ili ne. Ima 110 ili 115 konja. Ide kao iz praćke
Jednostavno nema težinu i kočnice za to što ima ispod haube. A ima 4 diska.
Divljanje sa njom npr je svako na ivici prevrtanja ali najozbiljnije.

Jebački.....

A ono za Ksaru što sam pitao, nekako mi je lep momački auto naročito u vtr i vts varijantama, a i nekako mi izgleda da za male pare može da se i malo nabudži da izgleda još bolje. A za kupovinu tek posle nove godine, možda nešto, do tada, vektrica.

Vts je oprema a Vtr su konji ili sam se istripovao? Slabo u citroena ja brkam, ne znam.
Ova moja je sve sem kože. Svi mogući senzori, kiša, svetla, klima, 2 borda bla bla

a i nekako mi izgleda da za male pare može da se i malo nabudži da izgleda još bolje

http://bmwpic.imagehostinghosting.com/di-citroen_xsara_1_4i_coupe__n0__tuning-12c70c14e7acd5295d68a916b020bcc0.jpg
lolo