Prijava

Pa ne možeš ni trojku za te pare lolo

Mogu benzinjaru baš dobru ili solidan stariji dizel. Mogu i dvojku turbaka, eventualno malo ulaganja.

Uzmi bre neku W124 za te pare, pa da se voziš k'o čovek.

Ču ko čovjek. A u Golfu se ne voze ljudi, n'o ne znam što.
A nešt tipa 200D, teško da se voziš k'o čovjek, jer je moraš 2 kilometra zalijetat' da stigneš do ograničenja. Mislim, pouzdana je, kvalitet i sve to, ali Merdžo dizlo je za penzionere. 300TD jedino, ali deru za registraciju, 500 eura skoro... Jes, porodičan sam čovjek, ali mi ide na kurac da molim kola da sa 70 ubrzaju na 80. Drugo je taksiranje samo po gradu ili vožnja van puta.

Pogledaj 250d 113 konja, dosta dobro vuče. Meni je onaj bio super, ali se neka budala zapucala u njega od nazad, pa nije za vožnju, a ćale je rasprodao šta je bilo dobro.

I dokon pop goveda krštava.

A šta mu znam, najrađe bih pare, ali kako ih je teško dobit' onda nešto u dobrom stanju iz C ili nešta manje iz D segmenta. Nema dizla bez turbine! A 350 eura za registraciju mrcine mislim da neću davat'.

Izuzetno dobar odnos gradjana i policije. Ko hoce stane, ko hoce plati......... http://www.youtube.com/watch?v=yjC3_IPcrns

I kod nas je sličan sistem, plaćanje na licu mjesta. Samo sad imaju brža auta (nemaju više dizele atmosferce k'o prije 5+ godina), pa im je teže pobjeći, a ako vide tablice ne može te ništa spasiti. Još imaju i presratače, koji se okreću za 180 stepeni posred magistrale...

Evo koga interesuje. Pežo 206 1.9D, '99 godište, 5 vrata. Ono što mu fali je malčice ljubavi i stopa motora. Registrovan do decembra. Vozila ga moja žena, a ja sam inače pomorac. Može zamjena, prednost Golf 2 ili 3, ključ za ključ ili uz vašu doplatu. A sladak, duša od auta.

Za Jankovića:
http://www.vrelegume.rs/vesti1/ferrari-458-speciale-a-paris-motor-show/

To znači da ga pogoni isti 4,5 litarski V8 sa 605 KS i 540 Nm maksimalnog obrtnog momenta kao i Speciale kupe.

Ljepota. Samo patosnice i volan...
http://5dcac05ecb17dc47e345-bbe3fac58700bd627b7986538e547fd7.r47.cf3.rackcdn.com/user_cars/large/2aecacdbe27d89cafd139b659a339c9f.JPG

Треба отворити посебну тему за ''авереџ срб тјунинг стајлинг''

E, što sam video mečku 190e 2.5 u fabričkom stanju, sa ful opremom, izgleda k'o san. Šta mislite koliko troši to? Kakvo li je za vožnju. Mislim da je to ona kosvort verzija.

Ti, 190e, 210b i ostali mercedesi koji nisu oznaceni slovima abcefghijkls, to su oni bas matori, ciganski san? To bre bas puno matoro :)

Koliko troši? Vjerovatno 2 kila. Uglavnom M3 uzimaj, ako riješiš da podigneš kredit.

celt
Ti, 190e, 210b i ostali mercedesi koji nisu oznaceni slovima abcefghijkls, to su oni bas matori, ciganski san? To bre bas puno matoro :)

A nijesu svi. 190-tka ti je od sredine 80-tih. W210 ti je E klasa druge generacije. Ciganski san ti je 123-ka, a model prije nje je Minika.

I ako bih kupovao 190 uzeo bih dizela (sa 5 brzina) i to za max. 1000 eura.

Hvala Bogu pa postoji turbak, inače bi pao u mojim očima lolo
Mogu li dobiti za 206-icu 2.000 eura? Zaheftao sam joj nebo i kupio ratkapne, pa je sad vrhunska lolo

Hvala Bogu pa postoji turbak, inače bi pao u mojim očima lolo

Pa mislim da petostepeni menjač i ima samo sa 2.5 td motorom.

Mogu li dobiti za 206-icu 2.000 eura?

Kreni sa tom cenom, pa ako ne ide smanji. Nego jel ima turbinu taj 1.9D?

Da ima bio bi 1.9TD lolo
Šarene su cijene koliko vidim, kontam zavisi od stanja. Samo se bojim, kako su krenuli, da će mi nuditi zamjene jedino za Sparka i Tvinga, jer su glavni kupci žene, pa neće biti prodaja laka. Kud ne ponudi neko za nešto kršteno, a parkirao sam ga taman ispred opštine. Dobro, ni ja realno ne bih dao dvojku turbo dizel za činčilu.