Prijava

ma kako god, bitno da ne stanes pa da se primices polagano. nikad mi nisu bile jasne te glave

Još ako imaš traktorski motor, kad se pribiješ ovaj ispred gleda da što prije krene lolo
Tako se ubijaju gradske gužve.

celt
ma kako god, bitno da ne stanes pa da se primices polagano. nikad mi nisu bile jasne te glave

A klasično za Turke.

mene zabole, nek ide, nisam kuče da ga pratim

elem, svako ko ne zna da održava auto uzbrdo na gasu u mjestu dok čeka semafor treba da zapali auto i uništi vozačku
ej, pri kraju crveno, i oni kao potegnu maksimalno ručnu i čekaju

i još se priljube iza, to su najveći bolidi i treba ih tući

i oni što motaju maksimalno u mjestu na novim autima a treba recimo da tebe zaobiđe a ti ispred njega 3 metra hahah, kakvi su to bogalji majko moja, još ga nateže do kraja, vidiš kako zakoči volan, a auto može da se vrti u 3 metra lol

treba da zapali auto i uništi vozačku

treba da zapali auto i uništi vozačku

treba da zapali auto i uništi vozačku

Ženski šovinista! Reagujte!

I još kao gleda u mene što sam tu stao, kao jesam li ja normalan hahahahaha

to je taj veleslalom

http://oi60.tinypic.com/9bj8yg.jpg

osim mene i GTD-a, naravno, svi vi ostali sto postujete na ovoj temi vozite tranje i boli nas kurac za vase probleme, ionako samo na putu zauzimate mjesto za normalna kola.

sta vozis paninaro ako nije tajna,?..

Ko da Fapa motaju. I to se uvijek prvo potpuno zaustave na 5 metara iza tebe. Ko oni botovi na igrice.

izijem flips

sta vozis paninaro ako nije tajna,?..

Pontiac Firebird

haha makaronac, neverujem da je to vozilo u pitanju..

Što ti voziš, Flipsu?

dobro ajde, ostaje mi samo da nagadjam :D

@gtd nista, jer sam nemam samopuzdanja za volanom, pa mi se desi da me srivaju sa kolovoza..

Šteta :(
Ja vozim vanlinijski, najčešće.

Koristim ovu temu da uputim poslednji pozdrav svom LandRover-u koga prodadoh u ponedeljak. Proveli smo 16 godina zajedno. Mnoga divlja svinja i srndac su se provozali na njegovoj haubi, mnogi karton cigara je planinskim stazama nasao put do krajnjeg potrosaca, mnoge mlade devojke su sa suzom u oku gledale u njegov masivni rezervni tocak sa gumom 7.50 16 montiran pozadi kako se udaljava dok na mocnom audio sistemu sastavljenom od zvucnika iz rashodovanih EI Nis televizora pice Kridensi i "Green River"...
Priajtelju, jesam te akao, ali sam te i pazio, menjo sam ti ulje, za antifriz izvini jebiga, naviko sam da mi to curi pa da dolivam, i tebi ostade sest godina isti. Posle sam ti ispro rashladni sistem i sve opet bilo u redu.
I ti si mene jebao par puta kvalitetno, ali nema veze sta je bilo bilo je. Ode ti na kompletnu restauraciju, boli te stojko, i posle imas samo da stojis u garazi, a ja ostah da se patim po ovom surovom svetu. Ajd u zdravlje!

http://i.imgur.com/L3nuPkJ.jpg

Da, odlicna, mnogo bolja od crvenog audija a3, polovnog.