Prijava

Кад већ помену Ленд Ровера, од њихових луксузних модела, класични коцкасти Ренџ Ровер је конза:
http://3.bp.blogspot.com/-pRiv6T5IiQg/TxFApz3wILI/AAAAAAAAAR0/tvkWqJ6Rg1Y/s1600/pin+16+4+door+range+rover.jpg

loš je taj Jankela, znam da se Britanci baš žale, tipa elektronika loša, zadnja vrata loša, brzo rđaju, menjač loš...

bolji onaj torazulov, odlično terensko vozilo
jes' da nije luksuzan :)

loš je taj Jankela, znam da se Britanci baš žale, tipa elektronika loša, zadnja vrata loša, brzo rđaju, menjač loš...

Mene jedino asocira na gazdu luna parka "Obilic" i par filmova o Djemsu Bondu...

bolji onaj torazulov, odlično terensko vozilo

Eeeee... Gibnjevi na sva cetiri tocka, sasija debela ko sine od voza, ceo od aluminijuma, motor ko od traktora...

jes' da nije luksuzan :)

IMAO JE KOZNI ENTERIJER!!! I svetlo u kabini koje se pali na dugme!

http://www.b92.net/automobili/razno.php?yyyy=2014&mm=11&nav_id=926952

hehe, 1:1

i mercedes neki su iskopirali. verovatno je i iznutra mehanika ista samo ustedjeno gde se moglo. kinezi plagijatori, jebes trejdmark, patente i ostala zapadnjacka sranja :)

A šta, nisu iste felne jebe im se

Dobro kaže ovaj u komentarima:

Oni koji imaju para za original sigurno nece izabrati jeftinu kopiju. Ne verujem da ce zbog kopije LR imati manju prodaju. I Nike patike se masovno kopiraju, a oni sve jaci i jaci. Oni koji kupuju Nike kopiju na pijaci, svejedno bi kupili nesto na pijaci, a oni koji imaju za original nece ici na pijacu da kupe kopiju sumnjivog kvaliteta.

Makarone, Proviron će kupiti npr kinesku verziju, parkiraće ga 200 metara od kafića da ima vizuelno isti efekat, jbg šasija je ista i voziće ga samo noću da se ne vidi znak, možda ga skine i šrafcigerom

Da znate kako su dobre kineske verzije ne bi to pricali

Ma aj bre samo je lend dobio realnu cenu. Mi obicni smrtnici nismo ni svesni kolika je niska realna cena svih tih premijum modela. Vrede kurac moj po 100k€
To jr ono kao sto su srali da prozivodnja jednog bugatija kosta sad sam vec zaboravio 3 miliona a oni kao prodavali za 1 mil. I mi treba da verujemo u to da su oni izgubili barem milijardu evra?

Jes, samo što ova kopija traje tipa 8 mjeseci pa počne da se raspada a pravi, engleski rover počne da se raspada za tipa 6 mjeseci.

Што каже Кларксон за луксузна возила из доба Бритиш Лејланда- кад кажу да је ауто ''ручно прављен'', то је само изговор што ти је отпала ручка од врата

Prekopiraju da se ovi kukavci što ih kupe tripuju. Pa kad počne da se razlaže na sastavne djelove...

Onaj Zuluov je moćan, gibnjevi ko u Fapa.

Ma aj bre samo je lend dobio realnu cenu. Mi obicni smrtnici nismo ni svesni kolika je niska realna cena svih tih premijum modela. Vrede kurac moj po 100k€
To jr ono kao sto su srali da prozivodnja jednog bugatija kosta sad sam vec zaboravio 3 miliona a oni kao prodavali za 1 mil. I mi treba da verujemo u to da su oni izgubili barem milijardu evra?

Ker ponovo u zanosu.

GTD jedna pusa za tebe :*

jebi ga, tako krenu azijati, prvo blatantno kopiranje, pa vremenom nauce da prave kvalitetnije stvari od amerikanaca i evropljana.

ovo pricam za elektroniku, kinezi danas zbog masovne proizvodnje prave ubedljivo najkvalitetniji hardver. ustvari kenjam, prave sve.
jedino u cemu su retardirani je finalna obrada i oko za detalje, softver, dizajn i tako to. to im i dalje rade stranci ako hoce da prodaju. da se kinez pita, telefon bi bio super hardver unutar plasticne cigle roze boje, sa windowsom xp.

Ako nastaviš ovako postaćeš majstor trola. Samo vježbaj. Ili si bio ozbiljan, ko onda kad si palio grijanje da se žemska skroz skine.