Prijava

Pa koliki gej treba da budes da vozis auto na neke struje?

Lol, ko je rek'o da mi je ok. Vidiš li na šta liči.

Dok god je lož i trafo ulja za mene nema zime.

EDIT:
Dobro, ako bih morao da biram uzeo bih na gorivne ćelije. Može više preći sa jednim punjenjem, a i kontam da je vodonik jeftiniji. Ali pregrdna su.

Pa koliki gej treba da budes da vozis auto na neke struje?

Da puniš vibrator u njega.

a sto bi pre na gorivne celije od hibrida? :)

A i ono troši gorivo, posebno kad se nagazi. Troše 5 litara na otvorenom i trljaju ti na nos kako su štedljivi, da zaboraviš na krizu identiteta. Još je auto dodatno otežano sa 2 motora, baterijama, plus skuplje, grđe i više gej od svog benzinskog ili dizel polubrata, a ispada da ni ne zagađuje planetu manje.
Ajde bar da se voziš skoro džabe (ko vodonik kontam) ili da je mnogo brzo...

ma da, jedino potpuno elektricno auto ima smisla.
meni se recimo ovo sa gorivnim celijama u odnosu na bateriju ne svidja, jer je vodonik mnogo zajeban i opasan gas. on ne curi niti se upali, nego eksplodira u kontaktu sa vazduhom.
tojotina reklama, inace totalno bezveze ideja da se zamene baterije. jedino sto kao pumpe lice na stare, pa ljudima to kao lakse, a inace je neprakticnije od punjenja na steker.

I auto na gorivne celije isto ide na struju

pa ja cekam da vidim sta ce kaze gtd, auto na gorivne celije je isti ko i ovaj na baterije, samo sto mu baterije drugacije

Vidis kako znam celte, odaberi mi poster kao zasluzenu nagradu

Jedino potpuno benzinsko auto ima smisla lolo

Sa gorivnim ćelijama auto može preći više, vjerovatno će biti i vožnja jeftinija i nećeš ga puniti čitavu noć. Mana su ogromni kanisteri.

Meni juce prekljuce istekla registracija lolo

EDIT: Doduse, meni ovo nista ne znaci jer ja na tehnicki moram preko veze, neam atest za plin... :D Ne verujem ni da cu da registrujem Jugica uskoro ako ga ne sredim... Nemam nameru da se nerviram oko potrosnje i da ga ne vozim, koj' kurac onda da ga registrujem...

najjači je komentar ispod:

nazalost, ali to su vozaci golfova i pasata koji misle da voze formulu 1

lololololo

Da nije onaj od Dilanovog druga?
Đe li ga je ovo prevrnuo?

okle znam, nijesam u pljevlja bio godinama. sto cu tamo?

Nije ovo od onoga Dilanovog, njegov ko sivi.