Prijava

A i ovaj sa Formulom 1 (u komentaru) pomalo serucka. Dobro, moj Pasat onaj iš'o dobro, 150 lagano.

nijesam znao da si dolazio u crnu goru, celte

koj kurac paninaro?

Boja ga asocirala sig.

nije nego nacin parkiranja

Nesto razmisljam... Gledam ove klipove sto ljudi voze po Nirburgringu kad su oni termini za to. Jebo te, da zivim negde blizu staze, mislim da jedan termin ne bih propustio... Sta, tamo vecina ljudi moze da priusti jedan automobil pride (pored onog koji se koristi svakog dana) da divlja malo jednom mesecno bar. Tamo kupis bembaru m3 e36 za smesne pare, malo ga ,,bacis na dijetu" , ubacis mu rolbar, sredis mehaniku ako je zapusten i eto tebi track auta co'ece. Doduse, mi slepci moz' da sanjamo i o toj e36 tamo da vozimo, a kamoli nesto ludje...
Ja se, recimo, za ovaj M3 GTS ne bih bunio... :D
https://www.youtube.com/watch?v=jFroPYlmODk

Ала иде ова аждаја јебемуматер :Д

imam drugara u londonu koji kupio porse 911 bas ovim povodom, da rga po stazama.

Ovaj ide mimo narod.

Mora kad je Celt vozi.

mi slepci moz' da sanjamo i o toj e36 tamo da vozimo

Ne mora ni e36. Evo, jedan drugar iz makedonije je kupio Omegu b 2.5 V6 od 170 ks pa se zeza na tim trkama kojekakvim, a platio je auto 1000 eura, nije je ni previše sređivao, a ide k'o đavo.

Нешто ми овај Тесла делује неудобно, ко да му отишли трапови лоло
И Келте ђе ти кацига?

Има ли инсталиран винамп и енгри брдс? Позз

Ovaj sa teslom iz nekog razloga ne gazi kolko moze da ide auto :)

Мислим да цајгер показује миље на сат. :Р

Јебите се сад сте ме наложили, идем да тражим нешто до 500 еура за нирбургринг

Јебите се сад сте ме наложили, идем да тражим нешто до 500 еура за нирбургринг

Video sam neke snimke, ljudi idu Opel Senatorom 3.0 ili 4.0 na nirburing, a msm da to košta do 500 ojra. Ili kupiš jugića da im jebeš kevu svima tamo xD