Prijava

rasp'o bi se u prvoj krivini lolo

a realno, znatno bezbednije da se izivljavas na stazi nego ko ovi dziberi na ulici. bar nikog drugog neces da ubijes :)

O majku mu jebem bravo

Tako ja jednom parkirao Citroen AX izmedju dva Tamica. :D Kod mene pozadi u dvoristu sve zemlja i kad padne malo ludja kisa tamo je show. Bio jedan AX ceo rasturen,ali funkcionisao i neka dva Tamica koji cekali na red da se radem neki cigani ih dovezli, kontam i da ih udarim ne bi se primetilo, grdni bili i ovako. Jednom mi uspelo do jaja, jednom zamalo, a jednom sam ukopo prednji kraj ispod. :D

Šta mislite i jel imate strah o novom zakonu koji se najavljuje za mlađe od 25 godina, govori se o sledećem :
1) Zabrana vožnje od 11 sati uveče - do 5 ujutro
2) Automobil mora da ima 1600 kubika ili manje
3) Automobil mora imati 75 konja ili manje
Čujem da ima još nekih sranja , al ovo je preterivanje zbog nekih budala normalni ljudi da nemaju vozačku kad god da im je potrebna, nadajmo se da se neće usvojiti ovaj zakon, i ona probna je preterivanje....

Ma nema nista od toga, a i da bude, niko ga nece postovati, ja prvi lolo

Boli me Džordan imam više od 25

Da, žene navalite.
Nek neko Lemaji prenese ovo

Pa to za 11 sati je bilo, koliko znam kod nas u BiH, možda je još uvijek, ima i ono P slovo. Zaista ne znam kakva su to ograničenja u novom tom zakonu pa se mučite?

Šta je bilo Tufer, hoćeš auto od 4 000 kubika ili 150 konja pa ti krivo? hahaha bježi ba

Sa ove 3 tačke se potpuno slažem, i treba vam ograničiti kad najviše divljate u saobraćaju.

Ko jebe mladje od 25

Ma nije to već imam auto od 90 konja :-(

a i motor je 1900 kubika , bar mislim da imam taj motor u autu...

Skini DI crveno i stavi neobojena i gotova stvar haha

Daj nek neko proseta Rodmana, buve ga izgleda zajebavaju...

Za lični auto bih našao nešto što se uklapa u to, ali bi mi bio problem za one manje kombije i pik apove u firmi. Jbt, treba da dobijem posao u špediciji i ne bi mi baš odgovarao takav zakon.

Mada je i prošle godine bila frka sa tim zakonom, pa ga nisu doneli, manje više zbog toga što je protiv ustavan. Može da bude za vozače koji imaju manje od 2 godine vozačkog iskustva, ali ne možeš da nikoga ograničavaš na drugi način. Bar (osim hrvatske) nisam to video ni u jednoj zemlji.

Treba to uvesti al lakši malo recimo do 2.0 motore i 120 konja i ne treba dirati vreme...

pa sva su auta takva uglavnom, 94%je takvih
ti bi da ograničiš da ne možete voziti Hamera ali može passata, golfove, audije, mećke, bmw-ove i laganica 200 u krivinu

looooooooooool

Klinac popio 20 rakija, napravio havariju i zbog njega svi ostali da ispaštaju?
Zna se koje su kritične tačke, neka su stalno pokrivene, a ostali saobraćajci neka se random raspoređuju.
Neka malo stegnu saobraćajce, a ne normalan narod.

ti tufer ili se zaista ne razumiješ ili troluješ