Prijava

Šovinizam opet!

Makaronac
jebem ti maiku

Meni, sta?

idi me prijavi za psovanje majke lol
pa šprdam se na tvoj odgovor meni
pusti me sad, odoh negdje

Neka, neka, samo ti omalovažavaj žene! Nikad ti se neće posrećiti ko Keru što je.

zašto debilčina, zašto??? :///

A počeli izgleda ozbiljno da seru sa ovim sranjima:

1) Zabrana vožnje od 11 sati uveče - do 5 ujutro
2) Automobil mora da ima 1600 kubika ili manje
3) Automobil mora imati 75 konja ili manje

Terorišu vas.

Štoperke se kupe kad je jelkica pri kraju.

Ma u pravu si mogao je da šalta , još je i uspeo da izađe iz auta kad su sleteli u vodu , da je bio toliko pijan udavio bi se u kolima, još je imao najmanje povreda, u svakom slučaju ne bi bio u njegovoj koži....
Otišo bi skroz u kurac sa psihom , čito sam da policija sumlja da su onog u gepeg namerno nagurali da bi ga zezali ili nešto slično...

Uvedoše li na kraju onaj idiotski zakon?

A jel bi on vazio za one koji jos nisu napunili 25, ili 26? I ako stupa na snagu od 1. januara, da znam dal da kupujem saxa pre nove godine huehue

Brate bas tako ide izmena zakona. Zasvrbelo ministarku za reklamu i sace odmah da se izmeni. Da bi doslo do izmene zakona mora da se prvo ta izmena napise od strane relevatnih ljudi (ovde radna grupa) treba da prodje javnu raspra, pa onda kroz skupstinu gde ide rasprava medju poslanicima (msm da mesam moguce je da sam pomesao da je javna rasprava to u skupstini sa poslanicima MISLIM NISAM SIGURAN), pa onda vucko apruvs pa onda da se odstampa u sluzbenom glasniku i od kad se odstampa treba da prodje minimun nedelju dana do njegove primen. I za to treba vremena. Ali sada kaze ova osoba zvana ministarka saobracaja i jos nekih stvari (jebes zemlju gde je ministar saobracaja zensko) da ce ici ubrzano. I po njenim prvim najavam i sa tim ubrzanim krenuce primena od prvog januara. A sta mislis koliko tek treba da prodje za obican zakon vremena od njegovog pisanja preko usvajanja od primene pa do kompletne primene ako je neka malo veca izmena ( strucno implementira u postojeci sistem).

Juce je bila neka emisija zvana oko ili tako nesto, gde je bio onaj mirko iz sata i jos neke njuske. Ne zna se ko je vise nahvalio ministarku, ministra policije i kompletnu vladu kako im pruzau podrsku, kako imaju volju da se poveca bezbednost u saobracaju zabranama. Sta ti je udarac tramvaja :D

A kretenski zakon, sta sada radnika udari struja treba da se zabrani distribucija struje?
A koji kurac misle da promene time sto ce da stave tu zabranu za ,,besna'' kola?Jel ce sutra da zabrane i da mladji od 25 polazu za vozacku?

Nikada nije bilo resenje i stvar u zabrani vec u prevenciji koja dolazi koliko god to sad zvucelo klise iz kuce. Jer ti u kuci imas noze a ne uzems ih i krenes po kuci i ulici da kasapis ljude. Ajde jedan prost primer za decu sa sela pretezno. Svako domacinstvo u selu ima najmanje jednu sekiru. I sta sada jel se ta sekira krije od dece do 25-te godine deteta ili se uci kad malo ojaca kako da udara? Pa sta bi se desilo da covek tek u 25-oj godini zivota uzme sekiru i krene da cepa drva, kolika je sansa da osakati sebe i druge? Jel su amerikanci bolji i pametniji pa mogu da dobiju dozvolu u 16-oj? A mi retardi pa ce neko morati po novom da nam drzi svecu do 21?
Jel je moja keva bolji vozac od mene a ima dozvolu skoro 30 godina a nije od polaganja upalila auto a ja imam dozvolu 3 godine i skoro svakodnevno vozim? I sada neko tako treba da ima veca prava po novom zakonu od mene, + nikada nije imala nikakve zabrane jer nikada nije ni mogla da steke zabrane :D