Prijava

ne, dala mi jedna tvoja rođaka.

Koja seljana, ne verujem cime ljudi zele da se pohvale. Doduse, to je paninaro, pa je onda donekle i razumljivo.

Lepa ti slička, el to iz mladjih dana? :)

Ne drkatje kurac, čovek privatnik od vremena. Cenite to pederi.

jesi banovan, boksere? ne vidim tamo u spisku?

Nisam brate. Ladim Boxera. Al to što nisam ne znači da neću ako me razumeš.

To. A za ovo gore, došlo vreme da čovek ne sme da vozi dobro i skupo auto koje je pritom sam zaradio i to pošteno brt. Pun kurac sirotinje studentske i to je kul. E pa nije. Murš džabalebaroši. U panijevu čast da izjavim da pored dva auta imam i X5 i to bez fakulteta i dana radnog staža. Pišaj po fakultetu brt.

moras postovati fakultet, moras postovati skolu, neko ima skolu ali mi imamo neku drugu skolu, ako me razumijes.

ti imas specijalnu skolu

Razumem al mi njih ne diramo brt. I ne podsmevamo se. Ko šta voli jbg.

Ma ne smeta skupo auto, lepo je to, ali X6 :)
Dzaba mu sav novac, jebi ga, ne moze da istera crnogorca iz sebe.
Taj auto su nemci specijalno napravili za nepismene gastarbajtere sa balkana.

Taj auto su nemci specijalno napravili za nepismene gastarbajtere sa balkana.

sig

Lupaš Celte, nije buljava mečka to.

o, desi ole, odakle ti na ovoj temi kad nemas ni leba u crevu, brte?

To je fora, da jasno obeleze one koji su dovoljno blesavi da daju 120000fr na auto, samo zato sto je veliko, ali je ipak jebeni SUV, umesto da kupe neki dosta bolji, ali manje upadljivi auto (za budale) :)

Vristi "nemam klase" :)

kakva fora s pijace...vidim lozis se opet nesto pa moram da te podsetim da si proglasen za predvodnika dauna,tacnije daunovca broj 1 na chat:kafana,a to nije ni malo lako tu cast imati

ollanik

kakva fora s pijace...vidim lozis se opet nesto pa moram da te podsetim da si proglasen za predvodnika dauna,tacnije daunovca broj 1 na chat:kafana,a to nije ni malo lako tu cast imati

a ti si predvodnik daunovaca u kafani? nisi, brate, pezos je. ne mozes ni to da budes :)

Zelena Kockica

Lupaš Celte, nije buljava mečka to.

boksere, pusti celta, on je kupio kola od babe koja ih je vozila samo nedjeljom na pijacu. i nije promijenio gume stare sedam godina jer nisu puno izlizane.

ne postoje daunovci u kafani,teramo ih da CEKAJU da postanu ljudi,al nesto im ne ide