Prijava

zk ljubazno vozi

Hvala brt znači mi to.

To pani, skroz je uredu uživati u parama koje si mukom zaradio. Ja sam pišao krv ja pucam na šta oću.

Kupujem auto od 90 hiljada! Uslov: da nije upadljivo.
Na što li je mislio. Možda na Hamera ili GTR-a...

...udarili u čoveka direktno koji je vozio X6. Prešli na njegovu stranu. Lik ima 65 dina, i auto mu glavu sačuvao od divljaka

Pani, tuži ih, oderi ih i načini rukavice.
Ali, najvažnije da si dobro, čuvaj se

kaunte, danas je blagi dan pa i ljudi poput tebe zasluzuju da budemo dobri i blagi prema njima. iskreni pozdrav i svako dobro :)

Conte kursadžije su subotom hue hue

ali zamisli kockice na sta je skolstvo spalo kad ovakvi uce djecu jbt :)

Vidi ga bohor kako sve vreme drzi paninaru kurac uspravno, da mu ne padne. Casti bohora, paninaro, budi gazda!

Ja kontam da je Celt jedan od onih dosadnih ljudi što se razbijaju 5 mjeseci koje auto je najracionalnija kupovina, i u pauzama na poslu, strecajući od direktora, izračunavaju u litar brojku benzina koju će potrošiti za 365.6 dana. Vjerovatno nikad nije npr. odigrao tiket ili platio piće čitavoj kafani. Mislim, to je u redu možda, ali dok ne počne da osuđuje druge ljude što oni ne vode skroman i planiran život, voze upadljiva auta i nose ođelo. Dobro, malko sam popio, ali je valjda jasna poenta.

VOZI LOLA AUDIJA I NOĆU I DANJU
AL JE OPET AUDI U DOBROME STANJU

ko vozi audi počeše me po mudi xaxa

Ja kontam da je Celt jedan od onih dosadnih ljudi što se razbijaju 5 mjeseci koje auto je najracionalnija kupovina, i u pauzama na poslu, strecajući od direktora, izračunavaju u litar brojku benzina koju će potrošiti za 365.6 dana. Vjerovatno nikad nije npr. odigrao tiket ili platio piće čitavoj kafani. Mislim, to je u redu možda, ali dok ne počne da osuđuje druge ljude što oni ne vode skroman i planiran život, voze upadljiva auta i nose ođelo. Dobro, malko sam popio, ali je valjda jasna poenta.

:)

imam i ja ođela, ne sekiraj se.
jednostavno, drugacija je filozofija kad pocnes da kapiras da je manje ustvari vise.

Ne znam koliko bi se riba slozilo s tobom.

tako i đevojke ubjeđuješ sig

znam da GTD i paninaro ne kapiraju sta hocu da kazem, i odma se hvataju za lololo, reko mali kurac hahahah. i jericho cini se.

obucite se u vasa ođela sa reklamama da se viđi marka, seđite u X6 i vozite se.

nemoj da se ljutis sad, celte, kapiramo te mi :)

Znači Celt konta da je Paninaro kupio džip zbog kurčenja.

Ma jebo dzipa, seljak kupio rukavice u boji enterijera, ej!

A to ujutru kad zalede stakla. Umjesto da sačeka malo da se otkravi, ili stavi novine.