Prijava

zapetlja se ka pile u kučinu pa misli da će pametnim mislima da se izvuče :)

A sjećaš se kako je popov'o da se brzo vozi i da se ograničenja moraju poštovati. Dok nije platio kaznu. Celte, odobriše li ti na rate, xexe?

Ja vozio nov auto, tast kupio punta i meni dao da dovezem do kuće. Kapiram da je to poslednji put u mom životu da sam vozio nov auto.

Da imam 200K para godišnje ne bi ništa vozio, platio bi neku visoku crnku da me voza. S rukavicama.

solidna utovarivanja

Inače, lično poznajem trojicu ljudi koji voze X6, od toga dva brata, jedan predaje na muzičkoj akademiji, a drugi je vajar i komerc ikonopisac, nije mu bilo leba od diplome sociologije, andragogije il tako nekog kurca, a ovaj treći malo ispada iz priče, radi pri crvenom krstu jbg

Pls bez stereotipa

Ni meni nikada neće biti jasno kako toliko odsustvo ukusa da kupiš x6. Za te pare možeš kupiš šta hoćeš, jbt, ti kupiš suv inspirisan divljim svinjom i bubašvabom.

Il porše kajen.

Jebote.

Grunuću i ja na mercedsa angel eyes, da budem 3 puta veći ljaljan.

Grand Čiroki 5.9 v8 magnum sa dana 60/44 osovinama, nekim sumanutim bogersima i tipa 5 inča lifta se može popeti na zgradu.

I sve to košta 25000$.

A zna se što se kupuje za terensku vožnju. Za skuplja auta se isplati uvoz iz Amerike.

kenja mi se od skočimiša i njemu sličnih, juče se ispilio a misli da je svu pamet svijeta popio

Meni se kenja od takvih ojebina koje se furaju na neku uličnu školu. Prošao sam je i ja i žalim što jesam, kamo lepe sreće da nisam.

Kupio mi striko x6, jebeno je bilo na ulici.

ulica te nije mazila?

Nie brate, podrum, nismo puno izlazili na ulice, pucalo se, granatirali mudžahedini iz Jelaha.

Rat nije ulična škola brt