Prijava

težak život na ulici me naučio da ljudi moraju da nađu način da žive zajedno. što ih nijeste zamolili da prestanu sa granatiranjem?

Како вам раде грејачи задњих стакала?
Мени нешто није радио грејач па је ортак ту нешто чачкао, и сад ради посао ал не знам да ли је од циркулације ваздуха или је стварно поправио јер крене од крајева да одмагљује а мени је на свим досадашњим возилима био фазон прво штрафте па тако даље.

prvo strafte, naravno

Е ал фора што је јуче одмаглио задње стакло а дување уопште није било пуштено. Како то објашњавате? лоло

mozda ti je radila klima?

Па ниијеее... Можда само тако чудно ради. лоло

neka ti pogledaju to u servisu, sto znam da ti nije taj drug nesto prespojio. a i sacekaj GTDa on se najbolje razumije u kola ođe :)

Na štrafte prvo odmagljuje, jer su one grijači. Ako imaš Unimer ili probnu lampu viđi dolazi li struja do kablova grijača.
A klima je odlična za magljenje. Ne moraš spuštati staklo i paliti grijanje ka ja.

na X6 je to automatik, odmagli sam odmah, ima senzore neke

A jel' ti to i dvojka imala?

ne brate dvojka nije ni klimu imala

Boli te kurac, bar je pola školjke bilo novo.

Па пре него што је он чачкао није било струје, па кад је исчачко онда је било струје. Само ми је чудан начин на који шљака.

Pu pu pu daleko bilo

A grijač ti je ta štrafta, nek još malo čačne lolo

https://www.youtube.com/watch?v=ebS6cYNxals

francuz popuštio, jbg.

A n'o ko će drugi.

pa gde njega najnežnijeg na začelje :/

Boxer
Rat nije ulična škola brt

Ali jeste ono što uradi od ljudi.

Teže su od granata posljedice rata.

No, nie bitno.

Kupio ja sebi onaj gumeni čistač za staklo, uđem u auto, izvučem iz vrata, obrišem, upalim ventilaciju, ne magli, ćao.