Prijava

Држава је идиот. Са падом цене горива падају и друге цене јер у сваком артиклу имаш урачунат превоз робе, а то поспешује промет и порез и стандард и све.

Inače registracija mi je manja jer sam pogođen poplavom :)

Dok se svi ugrade u cijenu...

Jel' imaš mušterija za onu Libru?

A ima pomalo. Daću je u zamjenu vjerovatno, ne čeka mi se nešto. U zamjenu je i došla.

Nemaš djelova za tu laminu...

Ma naložio se drugar na tu kromu, 2.0 benzinac za 700-800 eura. Kao brza je, jaka je, pa mu se sviđa kao momački auto. A ja ih ne viđam baš po ulicama, kontam da ili ih ljudi nisu ni kupovali ili su sve riknule....

Što si bre napisao to čoeku na kanti?

Farb'o Lančiju, pa mi ostalo spreja.

Jesu završene ove afere oko Mondea i Macana?

kakve afere? nijesam u toku?

Bio ti Ford na vagu i pokazalo da je 200 kila teži, a Poršea zajebo onaj skandinavski test, ali se nije preturio. Vele da je do ARP-a.
https://www.youtube.com/watch?v=HgVue72wqnI

interesantno. mislis da bi krovom kocio da nema taj arp?

preteski su SUV automobili za ovakve manevre. i visoko im centar gravitacije.

A lakše bi ga preturiti bilo.

slazem se sa celtom. mislim da bi i moja kola preturio da ovo uradim pri 70km/h.

PIJAN LOLA PRETURIO KOLA
PIJAN BIO PA IH PRETURIO

Ima ona krivina iznad budve, odma poslije one lakat krivine dje autobusi i kamioni prelaze na drugu traku, prije par mjeseci vrćemo se ja i drug za pg, počela neka kišica i taman ovlažila asflt i nas dvojica pričamo kako je ovo najgore za neiskusne vozače kad na tu krivinu neka djevojka spičila đipom u stijenu, izašla, sjela na put i plače. ne bješe joj ništa a pajero malo čuknut, ništa strašno :)