Prijava

Pa ja trebam da vozim ta kola 25 godina da bi mi se isplatio kroz registraciju! :D

http://en.wikipedia.org/wiki/Isetta

Edit: kupiš za 5-6 000 eura dobro očuvan w210 i za ostatak ga voziš, registruješ i održavaš bar još 5-7 godina, ali se voziš k'o car.

I opet nemaš đe da staviš plin ka što imaš u Juga i da tako skuterskom potrošnjom plina zajebeš državu..

A izduvnim gasom ubijam planetu gore nego nuklearke a mogu samo da mi se sagnu OPAAAA!! :D

kupiš za 5-6 000 eura dobro očuvan w210 i za ostatak ga voziš, registruješ i održavaš bar još 5-7 godina, ali se voziš k'o car.

Ako imaš 50 godina lolo

A, evo ti vrhunac gluposti da ja u Pančevu plaćam 30 eura skuplje (u odnosu na npr. BG) registraciju zbog ''zelene takse'', e jbt u gradu sa takvim ludačkim zagađenjem i autobusima koji ostavljaju za sobom oblak dima kao parne lokomotive da mi za prilično ''čistog'' benzinca traže takve gluposti.

Ako imaš 50 godina lolo

Kako to misliš?

nikad mi ne objasniste trajno registrovanje auta starijeg od 30 godina, oldtajmera

Ahhaaahhaha zivot se igra s tobom miki

Ahhaaahhaha zivot se igra s tobom miki

Čim sam se rodio u Pančevu mi je sreća prdnula za vrat lololo

Makaronac
nikad mi ne objasniste trajno registrovanje auta starijeg od 30 godina, oldtajmera

Nemam pojma, toga kod nas nema. Valjda rečeš na tehničkom da ti ga trajno registruju.

Kako to misliš?

Zaboravio si reći neke 17-ice ili 18-ice, patosiranje, tamna stakla i lakat na prozor kako ne bi ličio na penzionera. Bar sam ja tako radio lolo

http://www.glavom.net/glavom/wp-content/uploads/2011/09/hummer.jpg

Meni vazda na tehnički izduvni gasovi ravna linija. Lož, naravno.

miki pravi gastarbajter :D

AHahahahha ovakav auto pristaje nekom liku koji se zove Ljubisa, na ramenu ima JNA tetovaze, stomak visi preko kurca i smrdi na znoj.:D

E, iznenadio bi se koliko naših ljudi, pa i turaka, arapa i koječega, vozi takva kola u Švedskoj. A sve su ljudi 25-40 godina i relativno normalno izgledaju osim što su seljoberi lololo

Lol nisam mislio na merdžu konkretno, nego na taj ''tjuning'' xD.

A normalno, jebo auto bez dobrih felni, one čine veliki dio izgleda. Ne računajući pojedine klasične oldtajmere.