Prijava

Ove plastike su sa Kupre vjerovatno, ali je 1.4 :(

Dobar onaj M5 na klipu.

Viđaš li ga kroz BG?

Ma jok, nisam ja iz Beograda, bio juce nesto, a pre toga cak letos sam bio...

Elem, to juce. Drugarov cale isao za Bec, a morao je svojom meckom 190D da ide do BG-a jer je nosio kamara stvari (covek je snimatelj), napunio auto, pa se tamo nasao se nekim ljudima sa kojima je putovao dalje. E sad, ovaj drugar nije produzio vozacku pa sam posao ja da vratim auto. Jebo te, ona meca jeste matora, dizel itd itd, ali kakvo zadovoljstvo je ono voziti. Kad smo krenuli kuci bio spic na Gazeli i cak malo posle naplatne rampe na Beograd-Nis, ali ide mecka kao zmaj, posle kad krenulo da se rasciscava, nisam jeb'o zivu silu, samo sam isao cik-cak i obilazio, ne oseca mecka ni put ni nista, zavalis se i picis. Jebes mi mater kad bih nasao neku u stanju kao ova juce sto sam vozio, kupio bih odmah... Jos je to ona lepa, sa sirokom lajsnom... :)

Koji je motor u tom merdži?

A lijepo je tako sa starim kolima. Ja Golfom, onaj ulaz u Beč sa 4 trake, najčešće se voze Audiji karavani noviji, jednu ruku na prozor, a drugom držim cigar. Merak neki lolo

Pa 2.0 ili 1.9 kako to vec ide...

Ako je dizel onda je taj 2.0 onaj što ne ide nikud.

U bre, to je onaj od 72 ks, slabo je to lolo. Ja sam meračio jedno vreme onaj 2.5 od 94 ks.

Evo ti ove Sinđeliću:
http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/5886187/mercedes-benz-190

Vrhunski opis, koža, plin, drugi vlasnik...

Da je nije zasrao plinom, možda bih i razmislio, ali ovako....jok. Mečka i plin - ne ide.

Au, koliko vas Sinđelića gore u Srbiju ima...
Mislih na ovoga sa dvije osmice.

Meni se svidja ova sto GTD postavio... Ne smeta mi plin, samo da je profesionalno uradjeno i nastelovano, a ne karabudzeno ka na mog Jugica. :D

Ahahahahaha, si video opis auta??? :D

Jes, opis je dobar. Kačio sam ga i ranije. Za 1500 eura dobijaš dobro auto.

Video sam :D, a ima jako puno ljudi koji se lože na E46 i daju u zamenu čak i ''bolja'' kola tipa E39, A6, W210 i sličnih. Meni jeste gotivan auto, ali ne u toj meri.

lolo ova se prodaje sto godina niko je nece. unakaradio je lik onako majstorski. ko disko kugla izgleda sunce ti...

http://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/4895957/mercedes-benz-190-190-e

Tu može jedino da kupi jedan od onih Crnaca što na sve stavlja hrom i spojlere. I hidrauliku, naravno.

Aaaa da, 2.5-16. To je sa Cosworth-ovim motorom. Moj cale imao 2.3-16 ja mislim...