Prijava

све си ово измислио

Bio uveliko raspust u svim školama kad smo tukli Nemce

CapooN
Bio sam druga godina srednje, secam se kao da je juce bilo. Profesorka je volela mnogo da podjebava tipa, dobices 2 ako poletis, mozes da ides sa casa ako ti izraste trece uvo itd itd... Na kraju godine je bilo nas 15 sa kecevima pred zakljucivanje i rekla je: "Imacete svi dvojke ako Srbija pobedi Nemacku", onako ironicno. Na dan utakmice smo svi pobegli iz skole u obliznji kafic da gledamo utakmicu. Kad je Jovanovic dao gol, ljudi moji, kao da je pala atomska bomba u kaficu, na jednoj strani skakanje po stolovima, na drugoj suze... Posle penala smo svi izgubili nadu iskreno, ali kada je Stojkovic odbranio, to je bila jos veca atomska bomba. Ovaj dan pamtim kao da je juce bio, nesto neverovatno sto se izdogadjalo tada, neverovatno. Knjiga bi se mogla napisati. Ajde sto smo se radovali zbog matematike nego sto smo tukli svabe pred celim svetom ljudi moji. I sve bi bilo jos lepse da nas sudije nisu pokrale za penal u 90. minutu protiv Australije. Naravno profesorka je ispostovala dogovor i svi smo imali na kraju zakljucene dvojjke :)

kad sam ja bio drugi srednje izgubili smo od Nemaca 1:2

HAHAHAAHAHAHAHA, zapadnih, dabome :)

Kad sam ja bio drugi srednje, Zvezda je dobila Nemce sa 2:0, Dejo dao golčinu. A posle izgubili sa 3:0 tamo. A imao sam 5 iz matematike. Ali se to igralo u novembru, nisu još zaključivali ocene.

kad sam ja bio drugi srednje nisam jebao kao što ni sad ne jebem

Zapadnih?

HAhah, ne od Pruske u stvari

pozdrav, da li su ovo zaista grudi neke autorke ili je u pitanju muško čekaoničarsko dupe uvučeno u žensku majicu

Rekao bih da su u pitanju čru sise.

Фејд тврди да су у питању груди једне ауторке.

Ne znam da li je u pitanju neka od autorki sa Vuke, ali prave su.

Мислим да Рађард није био баш толико озбиљан, свима је јасно оно не може бити доњи део леђа, поготово мушких.

Мислим да је у питању КБО-ова сестра/другарица.

Kako drkati ako ne znam ko je u pitanju?!