Prijava

Putovao do Bg-a, fazon 7-8 ljudi u busu znači praznina. I zaspim ja k'o po običaju kad budim se oko Šapca. Vamo tamo, leptenejebo neko mi digao ranac. Reko ljudi jeste videli gde mi je ranac, svi blenu ko telad. A fazon od Loznice do Šapca ima 1-2 stanice, zavisi da li ima neko da izađe. Sva sreća pre nego ću da zaspim iz torbe izvadim indeks, novčanik, ličnu kartu, ključeve od stana, sve jebt i stavim u jaknu, a jaknu pod glavu, slučajno eto inače bi sve otišlo. Znači fazon uzeo mi ranac i neke dve skripte bile, ali koji slepac treba da budeš jebt da u praznom busu digneš nekome stvari...

Krenuo sa sestrom tramvajem dvojkom, kasno uveče bilo, krenuli na pljesku. Prazan tram, par likova i neki smrdonja beskućnik. I krenuo lik da sere nešto, okrenuo se ka nama, reko sad kad ga zakucam, a smrdi ko ona buba Martin. I kad krete lik da se iskenjava tipa ti si to godište, ona je ovo, ti radiš to i to, ona to i to, sve krenuo da pogađa ko vračara neka, reko beži bre u pičku materinu matori, izađemo mi, jebem ti prevoz.

ali koji slepac treba da budeš jebt da u praznom busu digneš nekome stvari...

Slepac je ko u punom busu diže stvari. U praznom busu je mnogo lakše, pogotovo ako je vlasnik random kukavac koji pri tome spava kao bebac.
Ja bi te prvi orobio.

Jedino što zameram tom lopovu je što nije prvo šmekno čiji je ranac. Da malo mozga ima ne bi se uopšte trudio da krade od veće sirotinje nego što je on.

I krenuo lik da sere nešto, okrenuo se ka nama, reko sad kad ga zakucam, a smrdi ko ona buba Martin.

Ovo je bila jako opasna situacija. Oseća se u vazduhu sva ta napetost.

Sećam se da sam se jednom prilikom, negde u 7-8 razredu vozio u prepunoj četvorci.
Bila je pregužva. Autobus je išao iz pravca bulevara i skretao desno kod NIS-ove zgrade.
Sve vreme sam kurcem bio prislonjen na neku ženu/babu/tetku, nemam pojma šta je to bilo.

Kurac mi se digao. Polagano je počeo da raste, u svoj toj gužvi. On to nije smatrao gužvom, za njega je to bila idealna situacija. U trenutku skretanja pod uglom od 90 stepeni, kurac je hteo da mi eksplodira.
Gužva je bila toliko jaka da ja nisam imao kuda, nego sam lepo ostao prikovan uz to žensko biće, a uz pomoć centripetalne sile, nabio sam se u nju maksimalno što sam mogao.

Stara se okrenula u nekom momentu, onako, nije ni znala šta ju je spopalo. Verovatno je mislila da je pipka neka matora vucibatina, a ne mladi kreten kome je kurac povukao sav kiseonik iz mozga. Napravila je fejs kao da joj nešto smeta, ali ništa nije rekla. Samo me je pogledala sa zadrškom dok sam ja gledao u pravcu NIS-ove zgrade.

Izašao sam na sledećoj stanici i dalje blago dignute kurčine!

Cara™
Jase sećam da sam jednom bio u basu, novosadskoj 4ci, par godina kasnije pošto se LOL rodio. BIla gužva u busu. Ispred mene neka žena nalsonjena dupetom na moju kitu. BIla gužva u pičku materinu, kao šibice jebene. Meni se digla kita i moš ga jebati. Kao da sma jebo. Kako bus u krivinu ja se tako naslonim na ženino dupe. Prava milinica.

2-3 puta se okrenula u mom pravcu i pogledala me onako pa dobro, oćeš li svršiti više...onda je došla moja stanica i ja sma morao prestati ali sam se kući ipak vratio dignutog đoksa

hahahahhahahah

Jebiga, ipak je ovo tvoja tema :D

Krenuo sa sestrom tramvajem dvojkom, kasno uveče bilo, krenuli na pljesku. Prazan tram, par likova i neki smrdonja beskućnik. I krenuo lik da sere nešto, okrenuo se ka nama, reko sad kad ga zakucam, a smrdi ko ona buba Martin. I kad krete lik da se iskenjava tipa ti si to godište, ona je ovo, ti radiš to i to, ona to i to, sve krenuo da pogađa ko vračara neka, reko beži bre u pičku materinu matori, izađemo mi, jebem ti prevoz.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/504013/MONSTRUM-Ovo-je-mladic-koji-je-na-smrt-isutirao-dvojicu-beskucnika

а ти си овај? јебем ти државу кад можеш тек тако да изађеш из притвора да се браниш са слободе и онда увече на нету мало искривиш причу и изоставиш неке делове и као ок причица, све кул

Vraćam se jednom prilikom vozom iz NS-a i staje voz par stanica prije BG-a i ustao neki par stranih turista da fotka iz voza. Samo vidiš u jednom momentu upada mnogo lud i nadrkan lik dere se na njih u fazonu šta ste me slikali majku vam jebem sada će da vide da sam ovde, zatim izvali da ovi ne pričaju srpski pa kreće neki svoj esperanto da priča i da ih tjera da brišu fotke sa aparata. Nikada neću zaboraviti izraz lica tih jadnih isprepadanih turista i prestanak oduševljenja Beogradom nakon te scene.

Idem kući. Lep dan, prvi nakon niza usranih.
Mrzi me da se vozam štrokavim i smrdljivim busevima i odlučim da prošetam. Kasnije se predomislim i za jednu-dve stanice udjem u bus tek da preskočim monotonije delove uobičajene trase. Sednem i ignorišem busplus u novčaniku. Bitan detalj je da sam tog dana bila skockana.
I tako, dok se premišljam : jedna ili dve stanice, naiđe kontrola. Neka opaka žena mi odbrusi da IZADJEM NAPOLJE. Izbaci me, čoveče!!
Živ me sram pojede, svi bulje u mene, ja onako skockana i napirlitana preskačem nečije guljave patike i pognute glave šibam ka izlazu. Okrznem pogledom tog lika sa iscepanim patikama: CIGA ima kartu.

Ono, nije GSP, al bus in dzeneral.
Vozim se ja medjugrackim. Ide bus, pici. Stao bus, ja kuntao. Budim se.
Pred ocima mi more glinenih patuljaka, znaci cela poljana, masa ih je bila, preko 200 sigurno. Iz kuce te sija svetlo, njima po ocima.
Nadrealna situacija skroz.

Ja bio u avgustu u Begeu da se sklonim malo od ove vukojebine. Ne lezi vraze, skapiram da tamo nema neta na mobu jer je roming. Tad mi sinulo u glavu da necu moci da drkam (dobro,mogo sam na suvo al nije fazon). nedrkanje dvije nedelje + siroke bokserice su dovele do toga da sam zamalo svrsio u busu kad sam se naslonio na neku studentkinju u helankama...
Bilo je tu jos nekih stvari, priseticu se.

Putujem od Novog Sada do CG prije nekih dva meseca, nocni bus, sve kul fino, ja spustio ono sediste da kuntam, svakako niko nije sedio iza mene.Staje bus u Beogradu, ja umalo zaspao, kad ulaze Podgoricani jebeni, najljigaviji ljudi na planeti. (izvini pazle jbg) Prvo sto je vec bila ponoc, skoro svi spavaju, a oni ulaze u bus k'o Srbija u EU-sporo i bucno. Ajde dobro. Zatim jedna zena circa 30 godina jebeno naredjuje momku da ustane jer je na njenom sedistu, sto mi nikad nije bilo jasno jer stakojkurac pola busa je prazno, ne vidim zasto ne bi sela bilo dje. Momak ustane jer jbg, spava mu se i nije mu do svadje, a ova krava nastavlja da mu se dere i poducava o pristojnosti jos nekih 5 minuta. U medjuvremenu neki ultradebeli nadrkani lik hoce da sedne iza mene, i kaze da podignem sediste jer ne moze da sedne. Da je bio pristojan mozda i bih to uradio, ali posto je bio klasican ljakse iz Podgorice a meni vec pukao film, kazem mu "kad bi smrsao nekih 5, 6, 30 kg mozda bi mogao da sednes". On me pogleda vidno zbunjen jer ga nisam poslusao i produzi. Dobrih pola sata su ti ljudi pricali i probudili cijeli bus. Zakljucak: jebite se milogorci.

Milogorce možeš voleti samo ako ih nisi sreo IRL jbg

Milogorce možeš voleti samo ako ih nisi sreo IRL jbg

http://i.imgur.com/0mKXcg1.gif?noredirect

Dok sam isao u srednju skolu, vozio sam se autobusom. Bila malo dalje skola i bile su papirne kartice koje dobijes kao racun. Ne znam sad kako je. Uglavnom nikad nisam placao, drzao uvek neke stare u dzepu, kad udje kontrola ja sazvacem jednu i kao izvini vadim je iz usta zbunio se. Samo me pogleda i prodje.

Svi su bučni kad uđu u bus, tj bučni onima koji se voze par sati. Posle i ti što su ušli zakuntaju.

Milogorci su apgrejdovana verzija kosovarskih albanaca tj šiptara.

Svi su bučni kad uđu u bus, tj bučni onima koji se voze par sati. Posle i ti što su ušli zakuntaju.

neka osnovna ljudska pristojnost je da nakon ulazenja u bus u kojem ljudi spavaju stisas se ili makar sapuces, a ne: HAHAHAHA A VIDJEL ONOG MAJMUNA NA STANICI OSTROGATI JOOOJ na sav glas

ja jednom uso u autobus i udario od onu metalnu sipku odmah pored vozaca
pola busa mi se valjalo a ja propo u zemlju i crveni obrazi

Bio sam na upis za fax i kako mi je sve bilo novo, razgledam po gradu i vidim stajalište za bus (jbg, u Paraćinu je to ipak delimično misaona imenica) i rekoh Ae tu ću da uhvatim jedini bus za koji sam znao dokle ide pa ću da vidim posle šta ću. I vidim ide neki bus iz drugog pravca i baba i deda fazon 70+ godina trče (ne baš kao Jusa, ali kao Koroman nedeljom ujutru) da stignu na taj bus. Pogledah mu odredište - Novo groblje. Mislim se nešto jebeš ga džabe trče, ne moš' kod sv. Petra preko reda.