Prijava

Da malo oživimo temu...
"Hmm, pa ovde ima lopova"_______Popaj, Ali Baba i 40 razbojnika
"Kiseli krastavci, može biti, može biti"____Generalova radnja
"Njegova rika podseća na Strašni sud...... -Mijauuuu!___Lov na tigrove

Из Рена и Стимпија. Рен са неким међедом на излету
-Ковалски, шта ћеш у сендвич?
-МЕСО!
-Какав ћеш хлеб?
-МЕСО!

Овај му направи сендвич са месом између две кришке меса.

-Ковалски, шта ћеш да попијеш?
-МЕСО!

Самеље му Рен месину и овај попије па му се исподригује по фаци. Добар цртани.

'DAJ ĆAĆI DINJU!'

Pet'o Sofronije kad se oće oženi ona baba Kokoš Mica za njega, pa Mica drži dinju i hipnotiše onog džukca...

A ne, to nije iz crtaća, ništa.

'ХАСАН-ЋЕ-ДА-СЕЦКА!'

"Krupan plan, hoću krupan plan!"

Patak Dača strada u svim ulogama jer ga zeza crtač - Duško Dugouško.

Si, I mean oui. - The Inspector

Иначе је л гледао неко као мали неки цртаћ са неким црно-белим кером, има неки дебели реп и он на крају нађе неки кучку која је иста врста као он. Има и нека велика мачка што га спавашава али је опасна и два пута је већа од њега. А газда од кера је неки рагбиста са села ваљда. Изгледа као да се дешава негде у Енглеској. Ако нека зна како се зове цртаћ нека напише, уби ме знатижеља а не могу се сетим...

Joooj, ne mogu da se setim. :) A znam na šta misliš. Da li nije ipak neki stari Diznijev...

JAOO EL ONAJ GDE VLASNIK TOG KERA IZAĐE NA DEJT SA RIBOM A ONA JEDE NEKI SLADOLED SA VIŠNJAMA PA JOJ VIŠNJA UPADNE U SISE A ON IZVADI KAŠIKOM

kako se zove aaaaaa

Sofronije kad je igrao žmurke sa piletom kokoške koju je hteo da ženi: "Bolje da ne gledam, možda sam stvarno tamo"

Ker iz nekog crtaća o kerovima gangsterima, koji stalno priča ''Ali to je nerazumno'' sa vrhunskim naglaskom italijanskog mafijozija..

Bender, Futurama: Yeah, well... I'm gonna go build my own theme park, with blackjack and hookers. In fact, forget the park!

Tviti:
"Mislim da sam video cica macu, i jesam video cica macu"

Bože me sačuvaj.

NEDELJA, DŽONE, NEDELJAAA!!!

Evo za ove gore što ne mogu da se sete, jedva sam našao:http://en.wikipedia.org/wiki/Footrot_Flats
Mislim da je to to.
edit: http://www.imdb.com/title/tt0131400/

Dub
NEDELJA, DŽONE, NEDELJAAA!!!

danas je nedelja džone,tvooj daan!
:D

Bušido, ne seri nego piši omiljene rečenice iz crtaća.

Sigurno sam vec pisao na ovoj temi, ali za one sa jeftinijim ulaznicama

Kakav divan pogled na kanjon odavde!