Prijava

Inače, pre neki dan je Laguna objavila priče o Danku i Eggu, pa ako neko nije čit'o imaće ščim da prekrati vreme do šeste knjige.

http://www.laguna.rs/n2528_knjiga_vitez_sedam_kraljevstava_laguna.html

jel zna neko od vas za valjan torent četvrte sezone? valjan u smislu snimak između 720p i ultra hd
većina komentara na ove na koje sam naletio je da su im zvuk ili snimak loši, slabi

Pu! Čitam "usko grlo", i taman da krenem da te trolujem, još na današnji (gejevski) dan, kad ono međutim. Jbg, izvuče se sad.

Moracu da odem do Lagune sto pre da uzmem, ako se vec nije rasprodalo :)

Nego, recite mi, Dank je, u stvari, mestar Emon, a Egg je onaj njegov brat Jaje, sto mestar o njemu prica ne secam se u kojoj knjizi tacno? Dakle Emon i Egon Targerjen, ne?

Nego, recite mi, Dank je, u stvari, mestar Emon, a Egg je onaj njegov brat Jaje, sto mestar o njemu prica ne secam se u kojoj knjizi tacno? Dakle Emon i Egon Targerjen, ne?

Dečko, ti si na krivom tragu :p

Nego, recite mi, Dank je, u stvari, mestar Emon, a Egg je onaj njegov brat Jaje, sto mestar o njemu prica ne secam se u kojoj knjizi tacno? Dakle Emon i Egon Targerjen, ne?

Dank je Hodorov ćale, ovo za Targarijene si u pravu :)

Pogledao sam ovu novu epizodu još sinoć, a i dalje sam naježen krv ti jebem, konacxno se setili da ubace dinamike odma s početka

Jesi vidio, mene odusevila, mozda najbolja epizoda do sada!!!

срање, игрица је боља

Dajte torent, ali nemojte ovde, nego u pevete.

а епизоде чега ви то гледате?

Ma kao dešavanja iz vremena Robertove pobune i to. Bila sinoć epizoda kad neki Targarjen spalio Nedovog ćaleta.

аха, а то исто хбо? како се зове тај серијал епизода?

Game of Thrones: The Prequel