Prijava

Završio sam komplet čitanje prije par dana, sad blenem u ovo i ne znam šta bih napisao. Mogao je debeli bar nešto da zaklopi, ovako ostade sve otvoreno, svuda rasulo. Mogao je barem da ubaci još neku krljačinu između Stanisa i Boltona...Nemam pojma, smorio sam se.

Ја не разумем шта се десило код зимоврела, који је резултат оног пичвајза на крају, нерешено?

побего смрад, то је најбитније, јебеш зимоврел, курац ће овај да жени фејк ајру!

елем, денерис добила пролив

џон мртав

хехе

Добро је шукно што се тиче Џона, ја сам и очекивао тако нешто

Usrala se Deneris za sve pare više puta. Sad će Dotracima da se gadi da je siluju u bulju. Džon se previše prokurčio, morao je biti ubiven.

Navodno se martin izlanuo da nije završio sa dzonom pa na nekim forumima nagađaju da će ga melisandra vratiti

Ma da, kad je Toros iz Mira mogao Berika Donderiona da oživi kolko puta, može i Melisandra ovoga barem jednom.
Ne znam da li je pominjano, mislim da nisam pogrešno zaključio da su Mens Rajder i Melisandra ranije imali neke veze. Nekad na početku svog pojavljivanja on govori kako mu je neka crvena žena nešto ušila u plašt, tako nešto... Posle, nakon zarobljavanja, on preživi samo njenom zaslugom. Mora da je dobro jebao Mens...Jes da kasnije vjerovatno najebe od Remzija, a zbog nje je poslan u Zimovrel.

и видите да Џофрију није зинуло дупе да јебе сестру до овога не би дошло

Overite ovaj kanal, ima gomila teorija na zanimljiv i prijemčiv način predstavljenih:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLn6yDpEottdhisSEKJE3Sv5fpYQuej0Ju

preciziraj jos mnogo

Mitrovica, Leposavic?

preciziraj ljuto

E jbg sad, ne vidim kako je relevantno za ovu priču.

Nova sezona najavljena za 12.4.2015.