Prijava

Zasrao đembeli sve, zinula mu guzica za pare.

Bolje je da se nezavisno završe serija i knjiga jer tako niko nikome neće spojlovati ništa a ne postoji nikakav pritisak ni na seriju ni na knjigu, a kako su krenuli sa serijom zasrali bi celokupan kraj.

Serija ionako ide nezavisno od knjiga, manje vise. Prestao sam cak i da gledam, jer me nerviraju odstupanja. Samo on knjige da zavrsi, za seriju me bole kurac savrseno.

Samo on knjige da zavrsi, za seriju me bole kurac savrseno.

To.

као ватра и лееед

Ovde možete na jednom mestu pronaći sve dosad objavljene knjige u elektronskom formatu ako je nekom potrebno.

Imo sam sve delove al ovo je dosta bolje(imo neki deo sa sto grešaka)
Imaš petog sidera lolo

Kakva je gehejčina matori ispao, jebem ga usta...

Čitao sam Dunk & Egg i kako trenutno čitam "slikovnicu" (The World of Ice and Fire) ladno je toliko željan kinte da nije objasnio kako je Egon V (The Unlikely) završio karijeru u ovoj knjizi a 4. deo Dunk & Egg je na doživotnom čekanju. Toliko o jajarenju. A zbog istorije Targerijana sam i kupio knjigu.

Imo sam sve delove al ovo je dosta bolje(imo neki deo sa sto grešaka)
Imaš petog sidera lolo

Hvala, brate. Need for seed.

Čitao sam Dunk & Egg i kako trenutno čitam "slikovnicu" (The World of Ice and Fire) ladno je toliko željan kinte da nije objasnio kako je Egon V (The Unlikely) završio karijeru u ovoj knjizi a 4. deo Dunk & Egg je na doživotnom čekanju. Toliko o jajarenju. A zbog istorije Targerijana sam i kupio knjigu.

Uz'o sam i ja to, pročit'o nekih 30-ak stranica, zanimljivo je zasad, šta znam.

Fin je Dunk & Egg, ali ga treba pročitati tek nakon svih do sada 5 izdatih knjiga, tad sve nekako najbolje legne. Dank je jedini vitez lutalica koji je postao vitez kraljeve garde a Egon (Egg) je specifičan po tome što je platio debelu cenu zbog svojih postupaka.

SPOJLER SPOJER

MOŽDA

SPOJLER

Prekinuo je tradiciju venčavanja sa rodbinom i to mu se debelo odbilo u glavu.

KRAJ SPOJLERA

The World of Ice and Fire je odradio ozbiljan posao, ali nisam završio knjigu, komentarisaću je tek na kraju kao celinu.

Pa da, to je vazda bilo pravilo. Knjiga > film. Film > prikvel. Star Wars original > prikveli, Twin Peaks > Fire Walk With Me, Breaking Bad > Better Call Saul.

Ako ništa drugo bar su ovi naši pretekli izdanje na engleskom tako što su izdali sve priče u jednoj knjizi, dok se tamo to planira tek s jeseni.

A World me mrzi da čitam na engleskom pa još u pdf-u, sve se nadam objaviće Laguna, al' čak i da se dohvate toga nabiće mu cenu zbog ilustracija, pa se realno i ne isplati.

Game of Thrones Featurette The Weapons of Dorne S…: http://youtu.be/V_NL_Azf3A4

Splačina očoveka. Ajde da mu dupe zine za parama sa 30 dina, al sa sedamdeset.. Tačno vidiš da je uvek bio jadnik. Unuk će mu završiti knjige.

Ovde možete na jednom mestu pronaći sve dosad objavljene knjige u elektronskom formatu ako je nekom potrebno.

Turio da se skida al' niđe sida, ako bi neko bio ljubazan da siduje na bar 5 minuta častiću ga pivom, nekad, možda...

eo dzoni probaj sad

držim ga inače non stop al mi bio isključen utorent

skinuo, fala, živ bio

Ja ga slučajno bio izbrisao i sad neće da mi siduje rođeni torent, jebem ti ironiju.

http://www.art-anima.com/forumi/index.php?topic=1919.msg20225#msg20225

Verovatno lažna uzbuna, pogotovu što nigde nisam pronašao vest na engleskom al' eto, 'ko nekog zanima.