Prijava

Smaraš preterano, malo sjaši ako nije problem.

Pozz
o
y
y

Nego, u seriji, dal će Sansa da peživi? Pitanje je, i pored Brijene (koja je 5 puta gotivnija nego u knjigama) koja se vrzma tamo. Remzi stvarno vuče ovu sezonu, i nadam se da će se izvući i od Stanisa, i od Petira al je stvarno pitanje oko Sanse.

I da li će ostaviti Edardovog brata kao izgubljenog? Ipak se nadam da će on predvoditi napad na zid, i sjebati Deneris sa sve zmajem

Poyy i tebi, i ne vraćaj se

ti si došao da kenjaš po ovoj temi malo se saberi brate, serija jeste proljev u mnogim aspektima ali nadmašuje svaki anime, ili kako god ga zoveš, u svakom pogledu.

SMIRTE SE, SMIRTE RE TAR DI IIII
SILUNU MI KARU PO PU ŠTEEE

De brate Iluminatore ajde koj ti je?

Nisam ništa direktno rekao za PLIV serijal, (za života sam pročitao mali milion knjiga,gledao sijaset serija i filmova na sličnu tematiku) nego uvek se ta sranja dešavaju, nađem ti ANIME sa istom jebenom tematikom kao PLIV i ti ćeš reći da je sranje, dobro, tvoje mišljenje, ali i ti si na ANIME temi odma posle mene postovao neke eksplicitne poruke brt, tako da iskreno nisi u položaju da napadaš.

Nemam više stvarno snage da se raspravljam, iskreno se nadam da sad razumeš moju poruku, a ako ne, tvoj problem.

POZZ
O
Y
Y

prozivao zam gledaoce tog proljeva ali nisam rekao zasto je sranje zato sam to uradio ovde

Al jeste realni da poredite knjigu od jebenih milion strana sa jebenim anime crtanim filmom hahaha
ĐOTO IDI TRAŽI ZMAJEVE KUGLE GOKU JE IONAKO BIO JEDINI DOBAR ANIME IKADA LOOOOOOOL

I ĐE JE TU SAD RODNA VERSKA I NACIONALNA RAVNOPRAVNOST

Ravnopravnost je precjenjena.

I da, oni Vrapci su 10 puta bolji u seriji nego u knjigama. I još su našli ovu facu od glumca iz Brazila (filma lol) da glumi Vrhovnog Vrapca.

preduvali su vrapce sa sektaskim znakovima i tim sranjima, glavni gobul mi se svidja a i lici na papu sadasnjeg a mislim i da je po mentalitetu takav

Kurava kao neće da gleda klanje a kad Džora posloži seljačiće ona ipak zastane jer je ovlažila ahahahah

gore sranje od ove epizode nećete videti. koje sranje. 0% priče iz knjige, sada zvanično

а добро, бар ова епизода није удавила смором, први пут у овој сезони

и јебала вас књига, ко да је библија па греота ако измене

а чекај, како је успео да убије вајт вокера оним мачем? ја сам мислио да је оно валиријски челик а не опсидијан

zanimljiva epizoda

и јебала вас књига, ко да је библија па греота ако измене

+7346354637 koji kuras bi bio uopste pravljenje serije poenta da se sve radi po kgizi onima sto su je vec citali

Маркo
а чекај, како је успео да убије вајт вокера оним мачем? ја сам мислио да је оно валиријски челик а не опсидијан

i jedno i drugo je topljeno zmajevom vatrom poyy

а значи нема везе од чега је, битно је да је змај правио