Prijava

To je zanimljivije. Ocekujem da ubace i borbu Regara i Roberta Barateona, vjerovatno ce biti u poslednjoj sezoni.

Спојлујте ми јебе ми се, свакако не пратим ни серију, нит сам књиге чито изузев 200 страна прве. Знам да се нека силна полемика води око тог неког Џона Сноуа, да л је крепо или не?

Па је ли је или није?

и јесте и није

sacekacu i sledecu ep da ne serem u napred, al po meni bedno ozviljavanje

sacekacu i sledecu ep da ne serem u napred, al po meni bedno ozviljavanje

+1000

Malo secneš kose, malo brade, ispričaš neka sranja i to je to...

Ko je onaj lik što je bacio onog Grejdžoja sa mosta? Ne sećam se da su ga nešto pominjali i da li je on neki važan lik?

Vranooki, njegov brat, opasna njuška u knjizi.

http://www.kurir.rs/zabava/pop-kultura/otkrivena-sudbina-dzona-snoua-glumac-se-izvinio-fanovima-jer-ih-je-sve-vreme-lagao-clanak-2248439

Ео ми га одговор на питање, добих га од курчевог курира лололо.

Добро, и Јебач је исто до некле одговорио.

Па исто као и Торос кад је оживео Дондариона.... Шта сте очекивали? Да жртвују пола страже и да га онда Мелисандра са 100 риба појебе назад у живот уз музичку пратњу целог филхармонијског оркестра и задњих 30 најбољих труба Гуче и масивне ватре и остала та срања?

Ал' и после млаке прве епизоде, серија и даље наставља да доминира онај литерарни ђубар дебелог.... Изузимајући прву књигу, док је још то требала бити трилогија, а не шпанска сапуница....

Jbg, to je kao neka mnogo mrak pička koju ceo život maštaš da jebeš, i onda smišljaš te ovako ću, te onako ću, te ovaka je kad se skine, te onaka je. I onda normalno kad ti se konačno ukaže prilika ne može to iskustvo nikad da doraste očekivanjima.

Ža' mi samo ćaće Boltona, al to mi dođe ko potvrda da će u knjigama biti obrnuto.

Jebeš Džona Snežnog. Hajlajt epizode mi je pojavljivanje Jurona. Čekam već 3 sezone da vidim Grejdžoj stričeve, nadam se da neće zasrati sa njima previše. Meni su oni najjači likova u knjigama. Već su skrnavili skoro sve Juronove premoćne fraze i što koji kurac nema povez na oku?

spojlovali su mi na fb da je snezni ziv. jurion se pojavio? kakav je?

Sto ubise Boltona koji kurac prejak je glumac bio lik, i on i stanis nadrkani ono kad snov ozivi je bezveze, reko spalice ga pa iz vatre izlazi nako lud jebe kevu i to ovako bzvz
Euron u knjigama ludacina jebe kevu ovde izgleda ko komsa moj mlinar koji zivotari ispred dragstora sansa smara jos kazu dace joj najveci prostor ove sezone ne svidja mi se uopste dosad.

Zna neko kad ce knjigu da izbaci ovaj

Šestu možda i izbaci za sedmu bi kvota bila fazon 500

a brate kad ce da izbaci knjigu ako ne ove godine kad se serije zavrse dok su svi naprzeni ne moze bolje vreme naci

Sad sam guglo, postoji mala, majušna šansa da knjiga izađe u maju, ali nije ništa sigurno. Najviše se spominje 2017.

Kojeg boltona su ubili? Sneznog?

lololo taj Bolton je ubijen odavno. Ćaleta, Ruza Boltona.