Prijava

Jedino jebena degeneris je zanimljiva, tj sve van vesterosa. Zakraljenje je bilo sranje, kao i prva zapovest da se roknu asa i teone.

Ova nova crvena sveštenica je pička avion. Da ogreši čovek opet dušu, iako je Ješovanka.

Melisandra prepicka, ova nije ni do kolena. aal opet i ova je prepicka. Bem ti crveno ko bik postanem
Ai realno, ova sto imitira sansu ima nerealno dobre sise.

Jbg, meni je ovo interesantnije od 90% fotomodela koje kače ljudi na temu ideal lepote, koje zaboravim posle 2 sekunde jer nemaju ništa upečatljivo. Stvar ukusa.
A Melisandra je bolja ako ništa drugo zato što Carice van Houten ima skoro 40 goidina i onakvo telo. Bonus poeni.

melisandra tetka klasicna

Au al je gadna ova ovako izbliza, daj spamujte komentarima da predjemo na sl stranu

inace da, serija ubrzava dosta sa desavanjima i to mi se svidja, jel ovo do sad sve po knjigama nisam citao, ova nova desavanja sa Brenom Holodmorom itd?

Melisandra ima telo ko da ima 20 god a samo u seriji je radjala par puta..

inace da, serija ubrzava dosta sa desavanjima i to mi se svidja, jel ovo do sad sve po knjigama nisam citao, ova nova desavanja sa Brenom Holodmorom itd?

Reko im Martin kako će se završiti otprilike pa oni improvizuju, nisu ova dešavanja još izašla valjda

Navodno je onaj glavni vajtvoker Stark neki, komandant noćne straže.

Ne bi trebalo. Zid je napravio Brendon graditelj, osnivac Starkovih, nakon veceg pickaranja ljudi i ledenih, gde au ovi valjda dosli skroz do dorne.
A prvo pickaranje je bilo izmedju dexe sume i prvih ljudi, i tad je napravljen prvi ledeni.

Po knjizi, kralj ledenih i nocne straze je bio Stark, koji je trpao neku ledenu carobnicu sta li i onda su mu jebali kevu. Al on je bio valjda 13 zapovednik zida tako da ne moze biti kralj ledenih.

Mada mozda lupam, pomesale mi se serije i knjige, a davno sam citao.

Scouser
Melisandra ima telo ko da ima 20 god a samo u seriji je radjala par puta..

Eh, znaš koliko se djece može izrađati do 20. godine....

Пошто је лагуна превела Зимоврел и Ланисград, да ли ће сада да уследи ревизија, и да Ходор буде Држвра?

Vratodrž, zvuči više slovenski.

Vratodrž.
Vratdrž.
Vradrž.
Vraž.

Po knjizi, kralj ledenih i nocne straze je bio Stark, koji je trpao neku ledenu carobnicu sta li i onda su mu jebali kevu. Al on je bio valjda 13 zapovednik zida tako da ne moze biti kralj ledenih.

To je Noćni kralj, koliko se sećam, dakle glavni vajtvoker. A Veliki Tuđin im je navodno bog. Njega je zavela neka plavooka žena i on je jebo, posle toga je poludeo i od Noćne straže napravio svoju vojsku tj proglasio se za kralja. Onda su se udružili Starkovi i sve kuće sa divljanima i uništili ga, i njegovo ime je zabranjeno zauvek i izbrisano iz sećanja svih. Bar se tako ja sećam.

Po knjizi, kralj ledenih i nocne straze je bio Stark, koji je trpao neku ledenu carobnicu sta li i onda su mu jebali kevu. Al on je bio valjda 13 zapovednik zida tako da ne moze biti kralj ledenih.

To im je samo legenda, moguce da je Bren sad vidio istinu.

Чека се ујка Бенџен да извуче Миру и Брена из гована у року од епизоде и по.