Prijava

Natjeras nekog drugog i kad zmajevi dodju vide rog kod tebe.
Edit mozda to vazi samo za smrtnike ili slabasnija bica poput ljudi, imaj u racunici da postoje dzinovi, djeca sume, razni bacaci madjija i sl.

đembeli govnar nema vremena da završi knjigu ali ima vremena da gostuje po xyz emisijama, šupičku materinu

гњило говно од епизоде

lol, očekivao sam genocid u kingz lendingu nad radovcima al' na kraju meh

iskreno se nadam da ce onoga vrabca i govna poklati i da prikazati to detaljno, kako mi ide na kurac

a da stane neko sa zmajem onako predame prvo bih ga izdrkao, pa bi lagano u smrt za tu osobu realno

a da je epizoda meh jeste jbg

Jako kurac mi se digao na kraju bilo dobro bi da se ne štekaju za pare

Pardon - kurčina

мени последња сцена баш јак блам...

Otvara sal, polu mrtav covek kog nisi video 5 godina, spasao te u sred picke materine od ludaka, dao ti da jedes : "ujak Bendzen" pa jebem ti mater ko pare da mu duguje ovaj bren sakati au kako bedna scena. Cela epizoda je bila kurac, jedini jak lik onaj Tarly cale od ovog debelog gmaza.

ZASTO SE NIKO NE UBIJA AL NE MUCKI NEGO UZ MUSKO MAKLJANJE SVI NA GOMILU NE MOGU VISE DA GLEDAM PRIJATNE RAZGOVORE I GLADJENJE MUDA NE MOGU

Jbg, uvek tako ide malo zatišje pre ili posle velikog sranja.

Iskreno nisam verovao, ali možda i bude ovo sad, kako su se stvari razvile:
https://www.youtube.com/watch?v=psS2IMFkxKo

Hahaha cale kad je satro debelog uzivao sam

Hahaha cale kad je satro debelog uzivao sam

Meni je po toj sceni jasno da pribegavaju besomučnom odugovlačenju. Fazon otišao je kod starog koji ga prezire i potrošili su desetak minuta na to, da bi na kraju opet pobegao od njega.