Prijava

Усрао бих се од смеха да клинка бланко убије Арју и каже после Џакену "одрађено, све ок", и овај буде у фазону "штета јбг" и као крај епизоде, свирају Кастамирске Кише, то је то.

Надам се да ће да покољу смрдљиве Дотраке кад дођу у Вестерош, душу су дали за један добар геноцид.

Debeli govnar pičkopaćenik me nervira jebeni mekušac. I u rl me takvi ljudi nerviraju mater im jebem

Kad pomislim kako bi Dźofri jebo majke ovim vrapcima malo mi bude žao što je umro. Ali samo malo. Tomen debela pičkica.

Sve scene sa semom su komotno mogli da izbace ne bi se osetilo bolje da su ubacili viktorijana ili mrtvu katlin.I uopšte mi nije jasan motiv da krade mač šta kao ovaj ga ceo život maltretira i sad mu kao porastu muda kad je gili tu jeste mrš

Verovatno je do ovog glumca, ali odvratan lik ovaj sem. Jeste on u knjigama picketina isto, ali ovaj lik sto ga glumi je debil i picka otprilike stvarno i jos glumi picku. Picka na kvadrat

Мартин је мртав 'ладан рекао више пута да је лик Сема радио по самом себи, па ако узмемо у обзир да човек има комплекс бога уопште се нећу чудити ако их Сем све живе надјебе и ако се испостави да је он неки курчеви Азор Ахаи.

Zapišite negde da je Nemanja rekao dana 31.05.2016 da Stanis nije ubijen!

Станис блеји са Псетом 85%

Мартин је мртав 'ладан рекао више пута да је лик Сема радио по самом себи, па ако узмемо у обзир да човек има комплекс бога уопште се нећу чудити ако их Сем све живе надјебе и ако се испостави да је он неки курчеви Азор Ахаи.

Vrlo moguće. Sam Martin je više puta isticao LOTR kao inspiraciju. Moguće dakao i tu što je neki predviđeni heroj bio Frodo a na kraju stvar spasio Sem. Svi su ubeđeni da je Džon Azor Ahai, obećani princ i šta sve ne, ne isključujem mogućnost da Džon nešto zasere a Sem spasi sve. Čak sam skoro negde čitao teoriju da je Sem sin Regara i Lijane i da su ga krili kod Tarlija i da zato Rendil neće da ga Sem nasledi. Verovatno je glupost al eto.

Станис блеји са Псетом 85%

Ma trenira ga za Cleganebowl, sigurno. Već vidim kako se Stanis dere na njega onako kao onaj "DRAGANEEE!". A uveče se ponapijaju obojica ko majke pa pričaju ko je više izgubio, pa skontaju da ih je obojicu sjebala Brijena od Tarta.

Što reče neko za mač jebeni, najvažnija kulturna baština koju familija Tarli poseduje, i đembela pizda je odnese tek tako, nigde žive duše. Razumem da ne može sve iz knjiga da se strpa u seriju ali sve je postalo toliko retardirano da mu ni vikinzi jebeni nisu ravni više.

Sad mi nije jasno, đembeli je rekao da Bendžen nije Hladnoruki ali eto sad ispada da on jeste Hladnoruki. Jedino ako nisu spojena ta dva lika u jedan. I eto sad, to je treći Stark koji je vaskrsao treći dan po pismu. Od sedmoro živih Starkova, troje su andedovi.

Срање епизода стварно, ал било ми је кул што су у флешбеку на почетку показали Лудог краља. Тим поводом:

https://i.imgflip.com/152z91.jpg

И да, Рендил Тарли је јака глава.

Pa Semu otac kaže nećeš nikad nositi ovaj mač, nisi ga vrijedan i tu Semu pukne koji moj ti znaš, ja WW ubij'o ti mi nešto sereš i uzme mač boli ga kara logično
elem zanimljivi su naslovi poslednjih epizoda
9. borba kopiladi
10. vjetrovi zime

Sem je dosao da ostavi fulju, uzme mac i obezbjedi vojnu podrsku Starkovima. Uspio je 1/3.
Bice zanimljivo gledati kako Arja bjezi ljudima bez lica, do sad ih je bilo najvise troje u kadru i to kad se Dzaken otrovao, na kraju ce biti da ih ima samo dvoje i pri tom dugokosi ima 500 godina ili nesta sl.

9. borba kopiladi

Battle of bastards: Džon vs Remzi :)

Bice zanimljivo gledati kako Arja bjezi ljudima bez lica, do sad ih je bilo najvise troje u kadru i to kad se Dzaken otrovao, na kraju ce biti da ih ima samo dvoje i pri tom dugokosi ima 500 godina ili nesta sl.

Postoji teorija po kojoj je Džaken onaj Silio F nešto i da samo testira Aryu, postavlja joj zadatke oko ljudi koji su na njenoj listi, pokuša da prizove Aryu u njoj, osvježava joj događaje sa ubistvom Edarda i ubistvo Džofrija e sad poslao je onu kučkicu da je ubije, učenica protiv učenice, a sistem je jedan učitelj jedna učenica? Ako Arya ubije ovu onda postaje Džakenova učenica
mada, ko zna hahaha

Uzevši u obzir tendencije serije da u ubistvima bude što pitoresknija i eksplicitnija, vrlo je neobično što nisu prikazali Stanisovu smrt, naročito jer je isti navukao 'bes' publike višestrukim rodoubistvom, pa je nekako logično očekivati neki prikaz koji bi zadovoljio i apsolvirao tu priču (glava obešena o brijenine mamuze). Svi bitni likovi su do sada vrlo slikovito i konačno stradali.

Arjina priča se iz potencijalno zanimljive vrlo brzo prevukla u dosadnu i jadnu. Uz Deneris ubedljivo najslabiji je segment priče

Uzevši u obzir tendencije serije da u ubistvima bude što pitoresknija i eksplicitnija, vrlo je neobično što nisu prikazali Stanisovu smrt, naročito jer je isti navukao 'bes' publike višestrukim rodoubistvom, pa je nekako logično očekivati neki prikaz koji bi zadovoljio i apsolvirao tu priču (glava obešena o brijenine mamuze). Svi bitni likovi su do sada vrlo slikovito i konačno stradali.

Arjina priča se iz potencijalno zanimljive vrlo brzo prevukla u dosadnu i jadnu. Uz Deneris ubedljivo najslabiji je segment priče

Brate napisao sam već da je Stanis živ. Nema šanse da su ga ubili na onako jadan način. Inače da nije spalio ćerku na lomači, bio bi daleko najgotivnija njuška u celom serijalu. Sem onog kralja nepokretnog što ga ubi kurva.