Prijava

и има онај рог змаја јел тако

откуд му тако зајебана роба?

Verovatno pokro iz ruševina stare valirije.

Има киту ластину погинуће преглупо у неком наступу курчења да би Јара и Денерис могле да се играју маказица.

U seriji verovatno, ja sam ono napisao za knjigu. U knjizi se Deneris i Teonova sestra verovatno neće ni sresti nikad.

реално форестере

Varis pronašao
http://www.worldofgothic.com/images/g3teleporters/ardea.jpg
teleport stone u Ardei

Našli su ga još:
baba Tajrel, Maloprstić još odavno, a i Arja ga našla kod onog bez imena, otud njegov šeretski smešak na kraju.

Sersijeve tičice postavile zelene bombe ispod septe u buradi, mauntin im pomagao sa utovarom, a straža zaspala jbg

deca ubijaju jednog matorog perverznjaka, a jedno drugo dete spašava džonija snežnog

deneris se čuva za Jaru, jerbo više ne oseća hetero ljubav, a treba učvrstiti odnose sa železnim ostrvima

sersi ostaje sa svojih max 500 vojnika da se brani protiv 3 zmaja, 1000 brodova, vojskama Dorna i Tajrela, Tionom, Jarom i njihovom vojskom itd. Al ima svemoćnog planinu i zelenu vatru, a ni tičice ne treba otpisati odmah, biće zanimljivo

i da, debeli martin i gili dolaze u biblioteku, biraće martin između knjige i žene izgleda, pitam se šta će da odabere

kraj serije varis i maliprst usavršili tehnike teleporta i sami proizvode novo kamenje za širu upotrebu

deje ona tema moram nekom da se pohvalim jebem vam mater

шта је силово си некога?

Varis pronašao

Дебели из тог разлога нигде не наводи временске одреднице.

Sersijeve tičice postavile zelene bombe ispod septe u buradi, mauntin im pomagao sa utovarom, a straža zaspala jbg

Зар бурад одавно нису била тамо?

Генерално мање више задовољавајуће, највише ми жао Маргери, баш је била добра пичка иако има лошу сису. Томен пичка добио је шта је заслужио. Драго ми је и због секташа и што Серсеи сад јебе ону матору. ТЈ Планина :) Очекивао сам неке смрти али не све.
Малопрстић је баш испиздео због Џона, Санса зна да је овом врат готов првом приликом. Мада су ми сцене у Зимоврелу ретардиране. Малопрстић се офирао, на крају ће га јебати Санса, али пренесено, не и буквално на његову жалост.

Дегенерис има да се прошета кроз Вестерос има да разводње радњу да би стала у две сезоне. Баш има превише војске спрам свих осталих. Штета што су Грејџоји мало заступљени, нема Јурон (у серији, у књизи баш изува) потенцијал да буде главни бед бој. И штета за Дариа, треб'о је још да силује Дегенерис.

Смарање гомиле сцена са Арјом целе сезоне да би звекнула маторог испрдка је ретардирано.

Ретардиране сцене и са Бреном, а он треба да буде главни баја уз Дегенерис кад се буду пеглали са Туђинима.

Не видим поенту сцене са Семом.

Мада генерално лепо одрађено, поред свих ретардираних сцена.

http://vukajlija.com/forum/teme/18165-pesma-leda-i-vatre-dz-r-r-martin-opaki-spojleri?strana=240#post_3535427

http://gifrific.com/wp-content/uploads/2012/11/Stephen-Colbert-I-Told-You-So.gif

Vrhunska zadnja epizoda, moram priznati da sam se malo naježio na ono "king in the north, king in the north..." . Meni je samo retardirano bilo napušavanje Melisandre, šta, kao do sad nije bilo bitno što je mala zapaljena, a odjednom je najveći problem...

Да, Џон је Лијанин син, ал то је већ било познато.

Нико није знао, то је било са Станисом, а његови су сви били поклани. Али да је отера је глупо, или да је звекне или да је задржи.
Да, лепо су то упаковали, Серсеи о гласинама, Џејми да је спремна да спали све, а Тирион да му је Џејми рекао да је он звекно краља због ватре (испаде Џејми добар момак, али зашто би то тајио једино ми није јасно. Нико није ни волео Лудог краља).

Нико није знао, то је било са Станисом, а његови су сви били поклани

Ja sam se istripovao nešto da je Davos znao.
Nazire se s07e09 "battle of the queens".

A jebi ga, pre si ubacio nisam osvežio. Ali genijalna fora lol