Prijava

Ланистери су малтене били пред катастрофом до буне '62 када је срање на западу кулминирало и Тајвин преузео узде и узјебао Рејне и Тарбеке, преузео Кастамирске руднике (отуд и песма) и почео наплаћивати дугове. Од њега почиње златно доба куће манчестер

Дорњани су се увек курчили са 50 сома имагинарних војника међутим малтене једини пут кад су озбиљнијег рата видели, на Трозупцу фамозном попушили су до балчака. Чак и буне Дорнских лордова попут краља-Лешинара решавали су крајишници заклети баратеонима (Дондериони, Керони и Селмији) а не Дорњани или недајбоже њихови сизерени Мартели. Толико о Дорни и Мартелима. Једино што их је спасло од Дероновог похода и уопште Таргарјена су пустиње и кланци и планински венци на границама.

У суштини сви су они го курац са неком ето као географском предношћу која не представља никакав проблем за три змаја и милион потпуно лудих цигана.

Dornjani i Dotraci su retardi oni najgori i nadam se da će Sersei da naredi da se napravi neka nuklearna bomba od zelene tečnosti, brat Kiburn to da nagura i da baci nek pogore svi u pizdu lepu materinu.

Ланистери више немају златне руднике. Тачније, пресушили су им.

Jebem ti život vi ladno se cimate oko istorije nekog imaginarnog svijeta koji je izmislio perverzni debeli matorac koji za pičku kaže "ono dole"

Koliko je prvo proglašavanje kralja na severu bilo bolje od ovog sad.

Najjače mi je bilo Lujanovo ustoličenje.

Jebem ti život vi ladno se cimate oko istorije nekog imaginarnog svijeta koji je izmislio perverzni debeli matorac koji za pičku kaže "ono dole"

I to tumačenje i jebene mape i šta bi bilo kad bi bilo pa gledajte seriju jebem ti krv u pičku i uživajte

Дорњани су се увек курчили са 50 сома имагинарних војника међутим малтене једини пут кад су озбиљнијег рата видели на Трозупцу фамозном попушили су до балчака.

Sine Dorna je jedino kraljevstvo koje Targarijeni nisu pokorili ni kad su imali zmajeve, a kamo li bez njih. A tih 50k je izmislio onaj Deron Mladi Zmaj u stilu Julija Cezara, da njegova pobeda nad njima bude još veća, a na kraju je i on ostavio kosti tamo.

Jebem ti život vi ladno se cimate oko istorije nekog imaginarnog svijeta koji je izmislio perverzni debeli matorac koji za pičku kaže "ono dole"

koji za pičku kaže "ono dole"

Pa nije gore, ne vidim u čemu je problem?

Ćiro Imobile
Jebem ti život vi ladno se cimate oko istorije nekog imaginarnog svijeta koji je izmislio perverzni debeli matorac koji za pičku kaže "ono dole"

Vidis ti sad ovo, on je dosao i posrao se na sve nas kretene koji smo citali knjigu i gledali seriju. Zatvorite temu, nema vise smisla, covek je u pravu.

Nije da branim sad got, ali recimo, ja gledam samo to i sport generalno, nista drugo. I ti gledas neki sport sigurno, i dodje ti neko i kaze gledas budale sutiraju loptu sta se tripujes idi igraj ako ti se igra. I u pravu je. Gledas film, citas bilo koji zanr, bilo koji sport, cak i ceo koncept "foruma" moze da se obezvredi tvojom logikom.

Sto si na vukajliji? Zato sto si ti kul, i dosao si da kazes svima ostalima da nisu? Dosao si na forum, gde su teme zasnovane na izmisljenim dogadjajima, na izmisljenim definicijama, posterima, reakcijama sta vec. Sve je sine imaginarno, samo sto je ovo aktuelna tema, pa si dosao da ispadnes kul ovde i da rusis svima sneska, jer je fantastika za debile i pickice.

e da gledam i zvezde granda

Jebem ti život vi ladno se cimate oko istorije nekog imaginarnog svijeta koji je izmislio perverzni debeli matorac koji za pičku kaže "ono dole"

Svejedno da li je plod mašte ili nije, za mene je plod mašte i Kafkin Proces, i cela sadržina Luvra. I šta sad, ako uživam u plodu mašte, ja sam kao, šta? I kakve veze ima da li je taj perverzan (još bolje ako jeste) i kako zove pičku? Spusti se malo, zabava je u pitanju.

Ma opušteno brate, nek uživaju ljudi ali nekako imam osjećaj da dobar dio likova koji prate ovaj serijal bolje poznaju istoriju Vesterosa nego istoriju svoje zemlje, regiona ili ne daj Bože svijeta...

Nije to obavezno loše... ali nekako mi smrdi na težak nolajf.

EDIT: Ovaj Crno je zli stariji brat Ludog Čaka...

Ja poznajem bolje istoriju Vesterosa nego istoriju svoje zemlje, regiona ili ne daj Bože svijeta... i šta, to me čini nolajferom, a tebe lajferom ako nabrojiš zadužbine Nemanjića,lupam? Glupi su ti rezoni prika, ipak svaka kera ima svoje veselje

Tacno bi se moglo definisati:
Zmajevi i ledeni zombi
Odgovor na sve nelogičnosti u Gejmotronu

лош тенор
čoova, u ovoj seriji postoje zmajevi i vraćanje mrtvih u život a ti pričaš o brzini transporta od tačke A do tačke B :)

Pazle al si ih triggerovao svaka ti dala ahahahahhahahahahahha.