Prijava

Dajte gole slike Melisandre, predobra je!

e a inače, u ovoj sezoni je bilo ubedljivo najmanje golotinje i nimalo seksa

ako se ne varam, možda sam zaboravio

Kad je spalila one kal drogove sisa deneris se videla, al u stvari nije njena nego ubacili kao ;)

Ona u predstavi sto glumi sansu sisa sjajna ;)
U predstavi sto glumi dzofrija onaj isto sjajan kurac zumiran bio ;)

o kakvom teleportu jebenom pričate, ja izgleda nisam gledao istu epizodu

Lepo su uradili lujanove

a ko li je cale onom dzonu sneznom?

kako ned stark u zadnjoj epizodi ned prica sa svojom sestrom i ona mu daje dzona da ga zastiti od njenog muza valjda posto to nije njegovo dete i onda je ned rekao da je njegovo tako sam ja ukapirao

Brte caca je Regar Targerijen, brat od Degeneris, koga je Robert Barateon ubiJo u borbi na Trozupcu...
(valjda)

ja pricam o sceni kad se onaj mali stark(trooki gavran) vratio u proslost i video svog cala-neda.kako ide kod one zene-njegove sestre, ona je valjda umrla na porodjaju i dala mu dozna da ga zastiti jer bi ga ubio njen muz da sazna da nije njegovo.tako sam ja ukapirao

a ko li je cale onom dzonu sneznom?

http://i.imgur.com/ugfNLDz.png

hahah deki dobar si.napravi slagalicu od moje slike pa slazi kad ti dosadno

Valž Lujan je ćale Džonu Snežnom. Šta tu nije jasno? Nedova sestra je rekla Nedu da krije od njenog muža Alberta a Valžovog brata istinu da Albert ne bi počinio bratoubistvo a to je strašan greh u njihovom svetu. Jel teško toliko skapirati?

pa ja sam skapirao da nije ned nego nisam znao ko je, za ta imena prvi put cujem

Jbt brate kako ti uspjevas pratiti radnju serije uopste?

bez problema pratim radnju samo imena ne pamtim dobro.ne pamtim ni nasa imena a kamo li ova u GOT.ali zato pamtim dobro brojeve telefona

E pa onda ti zapamti Velz Lujana kao +381649256972