Prijava

E super. Aj sad kao sa retardiranim detetom. Sta kucam u tel a sta radim sa smart tv?

Partizanko. Bojim se da je kolaboracija i plitka legala odgovor na tvoje pitanje.
Pickbox ili alternativa na kojoj moze da se kupi epizoda i pogleda:
https://www.mts.rs/privatni/televizija/video-klub/pickbox
Ako hoces da se ilegalu i hakeraj, nabavi rozberi paj, jedan kabal u HDMI od tv, drugi za napajanje preko trafoica u steker, to su vec napajanje i hdmi kabal, pa ti treba i poveca i pobrza zdim memoriska kartica, pa instaliraj ubuntu, mikrotorent, otvori broser, pokupi turent, skini i pujsti na AVS plaj ili vec. Ima na youtube uputstvo (dobro za uspavljivanje):
https://www.youtube.com/watch?v=t5NziDx6mlQ

Au bokte, ja to gledam i gledam i pitam se a šta ja to gledam?
I osećam se kao Paja Patak ispred onog velikog mehanizma sa mnogo točkova.
U svakom slučuju hvala.

Probaću da pročitam i odgledam sve to još koji put. Ili da pokažem nekom ko će razumeti bar nešto od toga. Kapiram da ja to ne kapiram.

Dragisic svakako sa tobom nije pričao kao sa retardiranim detetom, što nije bilo u redu sa njegove strane.

jbt odes na infopult.com i imas sve od prve do poslednje epizode. Platis preko mobilnog citav 1e, sve ti je objasnjeno kako, i gledas mesec dana od jutra do sutra....sad druga stvar ako si kao svako zensko pa ti zao da das 1 svoj evro nego ocekujes ili da ti musko plati ili da dobijes za dzabe

Procitao sam Dragisicev post i reko super, odlicna ideja.

A onda sam provalio da to treba da uradi osoba koja nema veze sa kompovima i poceo da rovem od smejanja.

Partizanko, nauci da torentujes, valja se.

Evo ti panka partizanko:

Moja mala tera kera,
Udala se za programera,
On sve zna, svasta ume,
A ona ga ne razume.

Kada prica sta je uradio! x8

ma bre sta vam je, ocekivala je da dobije sve dzabe i na tacni

jbt odes na infopult.com i imas sve od prve do poslednje epizode. Platis preko mobilnog citav 1e,

To je stvar principa, prvo jedan evric, a posle te navuku da placas, dobro dva nije puno, tri puta Bog pomaze, i na kraju bude dvaes evra. Ne dam!

placam 1e vec godinama i sajt radi vrhunski gledam sve zivo 24h na dan..... nego ona ko i svako zensko oce da dobije sve za dzabe ili da joj lik sve plati, cuo sam vec price o njoj

Nisam imala nameru da budem gruba ili bezobrazna prema bilo kome. Ako jesam iskreno mi žao.

Zahvaljujem se svima još jednom što su našli i vremena i živaca da mi pomognu oko ove stvare.

I da se objasnim: Nije problem u vašim postovima i u vašim predlozima. Lepo sam naglasila da oko tehnike znam, paaaa: da prepoznam boju mobilnog telefona i da vidim da li je ekran onako ravan ili je stari debeo skoro pa okrugao, znam da kliknem na link... Ne razumem se u tehniku, imam taj smart tv, gledam tv program, youtube i znam da uključim kad vežbam da me sa ekrana prati ona mišićava žena što me ispravlja i govori mi šta sve nisam dovoljno dobro uradila. Kapiram da ta sprava može mnogo više u pravim rukama, al te ruke nisu moje.

Dakle, podnosim vam izveštaj vezan za ono o čemu smo pričali zadnjih par dana.
Drugu knjigu uzela sam u biblioteci. Mogu lepo sad da se pravdam kako volim da osetim miris papira i tako, al je fakat da se nisam snašla. Jedan mnogo fin autor poslao mi je link od sajta, na kome klikneš i gledaš. I hvala mu do neba. Bilo bi ekstra da mogu taj sajt da povežem na tv, jer ima ikonica za povezivanje, al moj tv traži neke kodove, neke registracije i tako provedem pola noći kucajući svoje podatke i na kraju ćorak. Tako da sam odlučila da gledam na telefonu i već sam se privikla na veličinu. Recimo da sam zadovoljna sa postignutim. I zahvalna na svim predlozima i sugestijama.

U moje vreme, dođe ti majstor kući i kaže, ti snjaka stavi kavu, spremi 10-20 jevreja, a ovo ću ja da završim. Danas moraš biti Nikola Tesla da bi pogledao seriju.

cekaj jel se ti zajebavas>?---U moje vreme, dođe ti majstor kući i kaže, ti snjaka stavi kavu, spremi 10-20 jevreja, a ovo ću ja da završim. Danas moraš biti Nikola Tesla da bi pogledao seriju.

moras biti nikola tesla da bi skinuo torent,pa ja sam onda pregenije a da nisam ni svestan...sta je tek radijacija bromazepoman recimo

Jedan mnogo fin autor poslao mi je link od sajta, na kome klikneš i gledaš. I hvala mu do neba

nema na čemu, nije mi jasno što te drkaju ovi sa nebitnim kilometarskim postovima

Ja mislio da ponudim celu seriju na diskovima, u DVD formatu, ali ako već šljaka to sa telefonom...

nije mi jasno što te drkaju ovi sa nebitnim kilometarskim postovima

hahahahahahah

Eto zato obožavam ovaj sajt, jer je pre svega edukativnog tipa.

Slazem se mnogo korisnog sam naucio ovde

Citam Viteza Sedam Kraljevstava. Debeli covek napisao dobro. Samo mi je nekako kratka knjiga. Kada izdaje sledecu, svrbe me novci u dzepu i Lagunina kartica.

Evo vam sve knjige na srpskom, ima i World of Ice and Fire na engleskom.
Edit:fali Vitez sedam kraljevstava

https://mega.nz/#!ZctSnYyD!spLGDrdh9UH9PLmT2J2ocyqU9z97re6hGDQ6urJkFwM