Prijava

Da si ti pisao scenario twojim nježnim rukama

U Bosni da je snimano vladala bi mala Lijena Mormont sa Medvjeđih Ostrva
Arja ubija Bejliša na Sansine oči 7 epizoda !!

tirion i deneris smaraju iz razloga što ne možeš da ih gledaš u seriji i odvojiš likove od njihovih baza fanova koji su mahom svi retardi što kad se nalože na nešto isforsiraju maksimalno stvar dok ne smori baš sve

ja mislim da će džon i denesris nekako da se skontaju sad pri kraju sezone ili na sredini i onda tu uleće sansa i sjebava stvar sa maloprstićem

Jebena Degeneris je stvarno žešće blamantan lik a ona dva Jevreja koja se za sve pitaju je guraju od prve ep. Pravi primer kako žene jedino preko muške grbače mogu nešto da postignu u životu, da joj nema zmajeva i da ne potiče od moćnog ćaće niko je ne bi jebao 3 posto. I one cigane Dotrake je dobila preko muža a koliko je samo onog nesrećnika zavlačila a ovaj se sve nadao da će mu dati pičke i na kraju ga šutnula kao kera. Čak i Tirion koji je stvarno bio dobar lik se pretvorio u tunjavog smarača otkad je ovoj postao savetnik pošto debilka stvarno nije ni za šta sposobna a na kraju će ona kao postati glavna vladarka i sve će ih spasiti.

a gde su oni smaraci sto se loze da je onaj brajan ili kako se vec zove decak invalid sto ga hodor nosi stalno, da je najzanimljiviji lik hahah jbt premotavam i seriju i knjigu sam preskako odlomke sa njim

sta radi onaj mali samo prevrce ocima.dve sezone ga vukli po snegu sad je konacno dosao gde treba, cudi me da nisu prikazali susret njega i sneznog i sestre

Šta ima da biraš stranu jebem ti pa nisu to moćni rendžeri pa oćeš da budeš crveni

def najbolja scena u seriji kad je hodor izvuko kurcinu od 25cm tamo u onoj sumi

Sve necu da priznam al jeste djubre majku im jebem pa sta raditi, da su sprcali sve u 3 sezone pa da puca nego razvlace i useravaju se od para boli ih kurac

Juron donosi sersei kao poklon glavu zmaja, ja msm zelenog, culi ste ovde prvo narode

Donosi joj vrv onaj rog za kontrolu zmajeva, Juron ga ima u knjizi a mislim da se taj rog nije do sad spominjao u seriji. Nije ni fora da Deneris ima sva tri zmaja, razbiće ih sve ko pičke lagano ako bi već Lanisteri imali makar jednog zmaja, druga priča totalno, zanimljivije bi mnogo bilo klanje za presto.

zmajevi će prvi dizginu

mislim da sam predviđao to nekad

neće uopšte biti sukoba na kopnu već će se porokati svi na moru

змаја ће да сјебу андедови и змај ће постати зомби

u sustini pesma leda i vatre je samo obrnuto od trilogije gospodara prstenova gde magija nestaje polako iz sveta i odlaze vilenjaci, u desavanjima u martinovim knjigama se magija vraca prelaskom crvene komete i vracanjem zmajava, kako prolaze sezone verovatno ce se vidjati sve sjebanija sranja tipa zmajevi koje ce melisandra dici, a mozda i vajt vokeri, i oni ledeni paukovi isto i sve

ови спојлери су се још прошле године појавили на нету

Sersei zvanicno ima 47 ljudi spremnih za rat