Prijava

hej zdravo da li i ja mogu da se druzim sa vama?

koji je tvoj glavni syo?

сад сам прочитао негде да су јој змајеви џендерфлуид тј. да могу да мењају пол кад оће, мислим да је јасно које поруке се шаљу кроз ову серију, женско доводи разну гамад у цивилизовани вестерос и прави мултикултурално друштво, јебена хилари клинтон

+1389
To sam ja davno napisao kod Rokija na stranici, forsiraju se pro-migrantski likovi Džon i Degeneris a pravi domaćini od likova ili su demonizovani (Stanis) ili ih nema u seriji (Viktarion).

Šta nam rade judeomasoni mamu im.

pa ova tema je malo vise pesma leda nego pesma vatre :D

Ne mogu da oprostim što nema Viktariona. Njegova poglavlja u knjigama su mi među najjačim.

Ova serija ne zaslužuje Viktariona. Još dve epizode dok kraja sezone, šta velite koji će kralj krepati? U svakoj sezoni jedan kralj umre, dakle, Deneris, Džon, Juron ili Sersei?

Juron postaje suvišan sad kad je Džejmi utrunio.

Nasukao se brod koji je vozio trećeg zmaja :D

Taj zmaj ne zna da leti al mozda pliva ko ajkula xd

Odrzava se ko patka pomocu masnoce izmedju nogu xd

Па лол који сте нубови.... Летећи змајеви XDXD.... Па не могу да лете сва три, види се јасно да се попну на литицу неку па онда параглајдују ка доле....

E da vi znate kako Srsi Lanister pusi, pojma nemate

Је л' граби за гуз свакога онако сочно да уграби баш?

Socno ako nije prao dupe, HA

deneris merka dzona a i njena deca ga vole, bili bi divan par
https://www.youtube.com/watch?v=yj0HUVQkQ3M

mega1marco1
U Bosni da je snimano vladala bi mala Lijena Mormont sa Medvjeđih Ostrva
Arja ubija Bejliša na Sansine oči 7 epizoda !!

U pravu si. Snimano je u Hercegovini. Vecina vitlaca sa oruzjem su iz Trebinja.

Bojim se da zmajstaklo, valirijski celik, onaj masni kamen i slana voda peru svu madjiju. Ne samo belo pranje hodaca, nego i zmaja. Grantujem da se zmaj pretvara u toplo jezerce ako ga pogodis sa zmajstaklom.