Prijava

I ako nosiš crven konac oko ruke ne mogu ti zmajovi ništa, ovi što lete,ne znam za onog što ga prevoze brodom.

Taj moze, za tog ti treba tamjan ili zecija sapa

имам ја пар ствари да изјавим за дневник:

1. литтлефингер ће овим писмом да намести арју да ова рокне сансу, што ће ме јако обрадовати ако се деси, ред је да крепа и она и брен
баш ми реално делује да арја убије сансу, то ми је пик но.1

2. јурон ће вероватно да рокне серсеи мучки, мада је добра и она теорија да је џејми убија, што ми је подједнако ок

3. пошто је сада јасно, након читања оне дивљанке тарлијеве, да је џон законити наследник трона као мушки потомак таргарјена, денерис ће кад то сконта да викне дракарис ка њему у неком тренутку али ће да га подућка јер џон неће ни да поцрни (ако га пре тога не убију ВВ)

не бих волео да целу причу са ВВ сабију у пар епизода последње сезоне јер ту баш има материјала за практично пар сезона (можда и нову серију да направе од тога кад реше ову битку за трон ако ће и ово успут да сргају у 3 епизоде).
одакле уопште мотив за њихов поход на људе, вероватно су их људи ту некако прејебали, није та мржња тек тако настала, па настанак њихов да се издетаљише мало више, пар ситнијих окршаја, па отимање једног змаја (оног ћопавог што га возе бродом), има ту подоста материјала баш.

ал' сам баш убеђен да арја убија сансу и то до краја ове сезоне сиг

pa jebem ti bogove onda ima 4 zmaja 3 lete a jednog prevoze brodom

Ja baš mislim da će lilfinga da najebe do kraja sezone, sve deluje da će Arja da rokne Sansu a kad je tako obično se desi nešto totalno drugačije. Čini mi se da scenaristi više nemaju ideju šta da rade sa njim.
Ima baš dosta teorija o VV i njihovim namerama, u knigama se nisu pojavljivai toliko često kao u seriji, niti je bilo onako velike borbe kao u onoj epizodi hardhome,plus je bio originalni noćni kralj, lord komandir noćne straže i brat Starka kralja na severu koji je oženio jednu od tuđina, znači ili je brat bio težak nekrofil ili oni u knjigama nisu samo bezumni zombiji nego nešto drugo.
Ćopavi zmaj kad pređe na stranu vv mislim da će gadno Drogona izjebati jel su gender fluid.

Nzm sto mislite da ce arja ubiti sansu ja ne vidim to nimalo jbt, cak su glupo napravili odjednom taj beef izmedju njih nema logike mnogo
Ma bice sve onako ko sto su rekli da je procurelo, sersei gubi bebu, arja ubija maloprstica, oni burazeri uzimaju jednog zmaja sta jos ima ono bese

Ma bice sve onako ko sto su rekli da je procurelo

биће све као што је процурело пошто је потврђена највећа глупост из целог сценарија, а то је да иду на север да ухапсе зомбија и да га покажу серси.

plus je bio originalni noćni kralj, lord komandir noćne straže i brat Starka kralja na severu koji je oženio jednu od tuđina

ваљда најт кинг и најт'с кинг су две различите особе. као да већ није довољно компликовано.

Дај шта лупате, не лете змајеви.... И та два не узлећу са земље већ скачу са литице па лебде ка доле увек и трећи би ал' не мора јер њега превозе бродом....

http://vukajlija.com/forum/teme/18165-pesma-leda-i-vatre-dz-r-r-martin-opaki-spojleri?strana=262#post_3784753

Jedino ovo za Teona nije tačno, šteta što ga nisu tukli.

I znači biće trejd - zmaj za jednog zombija hahaha pa to ni Divac ne bi uradio

змајеви ваљда лете уз помоћ магије. а машу крилима чисто ради утиска.

Hahaha pa jebate sve je tacno, znaci znamo sta nas ceka, samo da vidimo sta ce zmaj iza zida

па иду змајеви да помогну кад ови упадну у сос.

I znači biće trejd - zmaj za jednog zombija hahaha pa to ni Divac ne bi uradio

хахаха... једино ако им увале тог што га возају бродом. али каква је екипа тактичара ниже зида, тешко да ћемо то гледати.

па иду змајеви да помогну кад ови упадну у сос.

Auuuu to je tek najveća glupost hahaha al ajde da ne otkrivam dok se ne desi

Много ће ротирати иза зида....

Ко гине осим Тороса?

Sad bi bilo pametno da potamane što više glavnih likova, da ne moraju da im daju pare za osmu sezonu i da sve pare daju na CGI i scene borbe, pa da vidimo zmajeve, zombije, polarne medvede i (nadam se) ogromne paukove kako vršljaju po Vesterosu

Kako ko, pa zmaj :)

I još jedan lik

''Знам шта вам је Cерceи рекла. Да cам овде да уништим ваше градове, cпалим ваше домове, убијем вас и од ваше деце направим сирочад. То је Cерcеи Ланистер, не ја. Нисам ту да убијам, само желим да уништим точак који је прегазио богате и сиромашне у корист никог другог до Cерcеи Ланистер. Нудим вам избор, придружите ми се и поклоните. Заједно ћемо свет учинити бољим местом него што смо га нашли.''-Адолф Хитлер 1940.

Moraju da trejduju zmaja jer mu je zadnja godina ugovora. Simon zmaj ostaje, produzio je ugovor

I znači biće trejd - zmaj za jednog zombija hahaha pa to ni Divac ne bi uradio

hahah