Prijava

čuo sam dosta pohvala na račun te serije, ali mi se nešto ne gleda upravo zbog šelbija jer mi se smučio lik zbog autora armina van buurena

Serija ne da masakrira knjige nego masakrira i samu seriju s pocetka. Prvi put kad je Dzon video mrtvaca, bockao ga macem, kolje ga tamo, udara, ovom nista dok ga ne zapalis, bukvalno mu oruzje ne moze nista. Ovde sad jednom ga secnes i to je to, vise se ne dize, ovi sad neuhranjeni neki. I pobise ih na jednom mestu jedno 1000, a nije se napravilo brdo kao u Battle of Bastards, gde je brdo?!

predlazem da kacimo domace bisere i na ovu temu kao na lol vukajliji

Ovo je najbolja ideja jos od kacenja domacih bisera na lol temu

Jao pa ove budale ubile ćopavog zmaja aahahah sad će morati i brod da mu prave, ako ga budu pravili tempom kojim hodaju nema tu ništa još pet sezona sig

Zasto da mu prave brod ako su ga ubili brt?

Mogu brate na sankama da ga vozaju, isto ko na brodu

Pa mogu i da angažuju one mečke da ga vuku što jes jes

bolji mecka fajt nego u Povratniku.

Фора одеш у излазак и немаш упаљач и у сред дискотеке вадиш мач да припалиш цигару

Zmaj kad otvori plavo oko <3

откуд им одједном оне ланчине да извлаче змаја, али озбиљно размислите где су оно могли да нађу

Ma serija se razisla za zdravim razumom odavno.

Gavran brži od SMS-a.

Dobra epizoda.

а змај ко миг јебем ти, ма ни миг не би стигао онолико брзо

Čitam pre 20 dana ono što napisa lečki mrav, da će kao džon i družina otići na sever da zarobe jednog mrtvaka da bi ubedili ove dole da oni postoje i mislim se, ma nema šanse, to je isuviše glupo čak i za GoT, kad ono međutim..