Prijava

@celt svaka ti se dala....

Nemoj coveku pakovati batine, i zena mu prati sajt.

a čistio govna u Srbiji ili u Engleskoj manje više isti kurac.

ne slazem se al ajd...

pa brate govna su govna, ne znam, ja bi pre počistio govno iza nekog Srbina nego nekog Engleza. Patriotski je!

:)

Za to si u pravu, gde god se okreneš dupe ti pozadi, pa ti i neće veliku razliku praviti, čekao Cecu celog veka da bane u predgrađe Pariza, ili sedeo u Srbiji pa nemao kinte za show.

A intelektualce ko jebe, uostalom većina će, nakon razočarenja u "avanturu", da razjari Srbina u sebi i da bude veći Srbin od svih u Srbiji i da govori šta treba i kako, a ista ta Srbija, koja ga je napolje i oterala, prihvatiće propovedi Mihajla Majka Petrovića raširenih ruku i caklećih očiju.

Svi smo ista govna, sa svih strana realnosti, jedino što je zaista opravdano, ako već govorimo o balansu primoranosti i patriotizma, je ostati/vratiti se u Srbiju

Пази, Аустралија ти је једина држава у свету која има зајебанинји визни програм од Американаца...

@Jericho OBJASNIO!!!!!!

@Peki kolko sam uspeo da iskopam po netu za Australiju nije veliki problem ako se tvoja struka nalazi na listi "Skilled workers"

pjer i ja se tripujem isto bas oko australije mada najverovatnije gubis vreme ...da ti skratim njihova vlada je oformila agenciju za migrante koju ces naci na netu i popunjavati formulare i diviti se kako to sve lepo ide dok posle drugog koraka ces dobiti odgovor na mail da moras uplatiti kintu sto mislim da je oko 800 dolara x 0.6 dobijes iznos u evrima...
i nisu u obavezi da ti odgovore..

Takodje promenili su politiku prema migrantima pre dve tri godine znaci standardne fore mesoviti brak izbeglice i ostalo Ne prolazi vise!

Ja se nadam jos zato sto imam dosta rodbine i prijatelja pa je i to jos stegnuto!

Edit bolje kanada

Sumnjam. Previše mi se svidja ovde.

Pajko u Kanadi je mnogo 'ladno. :)

Imam nekog strica u Australiji, šta znam.....bio sam u fazonu sam sve da iskombinujem bez cimanja rodbine....

Jedino što me privlači jeste da vozim kamione po Australiji dok cepa Motorhed!

http://www.youtube.com/watch?v=w8kSZ8LcjPw&feature=related

ozbiljno pjer ja i bivsa gledali danima u monitor nije bilo svrhe..

cak sta vise na skill testu od 60 imao 58 poena sto je extra

Mene je takođe lepo ovde. U obzir jedino dolazi Mongolija i to pod stare dane. Budući da je oko 80% stanovništva skoncentrisano u Ulan Batoru, skoro cela pustinja bila bi moja teritorija, preko koje bih vozila džip i pucala dok teram stoku.....

Kakva stoka u pustinji? :))

mirjana kad si kacila slike rekao sam da si ti moj tip devojke!

sad definitivno nisi!

ahahahahah xD nisam lepo formulisala šta sam htela da kažem.
U svakom slučaju, Mongolija je veliki proizvođač mleka, vune i mesa, tako da bih lepo živela kada bih se bavila stočarstvom. Nisam mislila na pustinju kao peskovitu pustinju bez rastinja, već na nenaseljenu oblas'

dobro, sama sam kriva što je tako zvučalo :)

eto vidiš :) nomadsko stočarstvo je kul.

mozda bolje i to nego aboridzini

uzgred imas pvt

Jel ima neke informacije u vezi Španije, Portugalije i Malte?

Već neko gore pisao da je mnogo zajebano dobiti radnu vizu za EU zemlje....