Prijava

Gazimudo
SKinuo ortak FUFU 2014 da probamo, nismo igrali fifu od 2003jke.

Igrica JEBE. Pes 14 je za nju smesan. Em bolja grafika, em bolja motorika igraca, i plus malo teza za igru.

Nego, jel zna neko kako da promenimo kontrole na dzojstiku?
MI udjemo tamo u settings na pocetku,al samo nam stoje ispisane kontrole, ne mogu da se promene. A ni u igri ne moze..

Мрзи ме да прелиставам тему... Јел сам се са тобом баш расправљао око тога која је боља игра па си одбијао да признаш да је Фифа боља и како је никад не би играо? :)

Контроле се мењају отрпилике овако... Посебно подешаваш за напад и одбрану, и то тако што тамо у менију "мењаш" контролу за контролу док не наместиш како треба. Рецимо, замениш дугме за пас за дугме за шут... Кликнеш прво на једно, па превучеш на друго и кад притиснеш они се замене... Ако немаш хбох џојстик којим случајем, мало је зајебано, али провалићеш... Уђи лепо у утакмицу и намештај одатле док не убодеш праву комбинацију.

Мислим, сумњам да сам ти ишта помогао, али зајебано је јебига за објашњавање...

@Gazimudo

Kad udješ u kontrole imaš neke liste zaboravio sam tačno kako ide tačno ali ide ovako lista..
Air Balls
Low
Off
Assissted
Asssisetd
..Sve assisted osim trećeg od pozadi to valjda treba semi.. (mislim da je cross semi a ne assited, nisam siguran)
onda ide nešto zaboraivo sam šta, to je meščini on paonda izaberi legacy defending (ne tactical ) :)

Znači
Air Balls
Low
OFf
Assisted
Assisted
Assisted
Semi
Assisted
Assisted
On
Legacy defending

Onda ulaziš kontrole za napad i odbranu.. Zameni poslednju i predposlednju kontrolu gd je move player prebaci na onaj krst koji predstavlja strelice na džojstiku (naravno, ako je potrebno)
Isto i za deffence.. Proveri da nisu zamenjene kocka i krug Eto
I pokušaj da pre početka ulaska u izmenu kontrola prebaciš Custom A ili CUstom B, oni su uglavnom sami namešteni kako se oduvijek igralo
Eto nadam se da sam barem malo pomogo:)

EDIT: FIFA JEBE!!

Peki, nisi se raspravljao sa mnom sigurno. Mozda sam u sprdnji prozivao fifu i kacio neke klipove sa ju tjuba za one njihove bagove kad igraci padaju na gomilu a lopta u mestu.

Pokusacu da namestim ovako, tj kad budem isao kod njega.. Samo jedno pitanje sunshine - gde da udjem da ovo namestim? Pre ulaska u igricu u ono settings ili kad udjem u igru pa gde onda?

Кад уђеш у игру, идеш у контрол сетингс, ту имаш да мењаш подменије на Р2 и Л2, препознаћеш ствари које ти је Саншајн писао.

Ok, hvala. javljam da li sam uspeo :)

Opet ja, ista tema.

Isli smo na ono create new profile,zatim izabrali ono custom, ispomerali komande kako nama odgovara, zatim pri izboru onog levo-desno (kad namestamo da igramo jedan protiv drugog) namestimo na CUSTOM, al komande opet iste.

Ne znam sto su napravili ovako tesko jbt, menjanje kontrola je uvek bilo pickin dim..

Али имаш кастом А, кастом Б. Мораш све да наместиш како треба, да снимиш на кастом Б рецимо и онда кад крећеш меч, користиш Р1/Р2 или Л1/Л2 и нађеш тај кастом Б.

Pa mi smo taj novi napravili na Custom A, i onda smo probali i na Custom A i na obican CUSTOM i nista nije prihvatio.. Iako smo sacuvali.. Jbm li ga, pokusacu opet, mada sam se do sad vec malo i navikao na kontrole. jedino me jebe prazan prostor na X jebo ga ja

Može li neko da okači dobar peč za pes 14?

E hvala pobratime. :)

Pojavila se nova igrica, jos uvek je u beti. "FIFA World", skida se sa njihvog sajta, moze da se igra sa kompjuterom, a moze i sa ostalim ljudima preko neta. Kao da imate oridji fifu. Samo se registrujete i skinete (nesto preko 2gb) i picite.
Link odakle mozete skinuti: https://www.easportsfifaworld.com/home
Ja sam C0a1209 pa ako zelite da igramo nekad (mada nisam nesto dobar, ali popravljam se) dodajte me tamo pa da cepamo.
Evo i trailera:
https://www.youtube.com/watch?v=RIxl_ohOQvw

Igram, evo bas malopre predjoh u diviziju 9 u single player modu.

Ja igrao malo juce. Ono protiv ljudi da moras da osvojis 12 poena da odes gore. Imam 1-1 skor.
Nego, reci mi... Kakvu god postavu da stavim i igrace, kada pocne utakmica ne igram sa tim sastavom koji sam ja stavio. I jednog igraca sam kupio, a za drugog sam licitirao i pobedio ali tog drugog nemam u timu.

taj drugi verovatno nije usao u sastav jer nema mesta, kliknes na nekog igraca pa remove from squad, i pojavice se crna kartica, kliknes i ides add player, i otvara ti se spisak igraca koje imas a nisu u timu. A ja tebe da pitam gde se ide to za licitiranje igraca, ne mogu da ga nadjem.

Da vas pitam jedno glupo pitanje, mogu li džojstici za komp nekog naukom da se koriste i za soni 2?

Odes na transfer market pa onda tamo imas da biras kriterijume i to.
E da, jel ti se desava da malo baguje? Kako ti radi u meniju kad si?
Meni dosta koci u meniju, ali utakmice idu glatko. A ovo add sam probao. Klilnem ali se nista ne desi lolo
Aj probacu predvece opet. Kupio sam 2 zlatna, a imao sam Flaminija na pocetku.
A ovo da ti sam izmenja sastav ti se nije desavalo?

ima sigurno neka redukcija za to, znam lika koji koristi dzojstike za soni 2 na kompu