Prijava

Ja imam onaj adapter "dzojstik od sonija na komp" sto znaci da verovatno postoji i obrnuti adapter.

trebalo bi da bude onda i za ovo tvoje samo je pitanje koliko kosta i gdje mozes nabaviti

Da vas pitam jedno glupo pitanje, mogu li džojstici za komp nekog naukom da se koriste i za soni 2?

Može, ima program za to.

E hvala vam. Pošto iam soni 2, nemam džojstike, "poklonjeni" su. A jeftinije mi je kad sam klošar da kupim za komp neke. Nove naravno. Ne bih polovne uzimao

Odes na transfer market pa onda tamo imas da biras kriterijume i to.
E da, jel ti se desava da malo baguje? Kako ti radi u meniju kad si?
Meni dosta koci u meniju, ali utakmice idu glatko. A ovo add sam probao. Klilnem ali se nista ne desi lolo
Aj probacu predvece opet. Kupio sam 2 zlatna, a imao sam Flaminija na pocetku.
A ovo da ti sam izmenja sastav ti se nije desavalo?

Meni je komp slabiji, tj. imam integrsianu graficku pa se desava ponekad da se koci malo, ali se otkoci. A za sastav nije, kako postavim tako izadju.
Ja imam jednog zlatnog sto se dobija na pocetku, 2 srebrna i ostalo bronzani.

P.S. Tema pusta tolko vreme i sad bas nadje da bude opet aktivna kad resavamo probleme....

Postoji program Gusti, nije komplikovan, koristio sam ja al' da me jebeš ne mogu da se setim kako se zove.

Ako ne nađeš pitaću ja večeras ortaka.

lol da

mada i ja igram na laptopu, mozda je zbog toga.

Ne znam sta bi onda moglo biti to sa sastavom...

Imam ja dzojstik za soni 2, nikad koriscen, greskom ga kupio mislivsi da je za komp. Ako treba nekom mogu mu prodam upola cene, mogu da dam i dzabe ako se iscima do ovamo.

Dvesta miliona... MARAKA.

el SME NEKO FIFU 07 DA MU ISPRASHIM GUZICU PREKO GEM RENDŽERA???

Skinuo sam novi PES 2015 i mogu reći da je napravljen blagi pomak u ondosu na PES 2014. Ali treba još da se igra kako bih dao konačni zaključak.

žao mi je što to moram reći al fifa je razbila pes. totalni krah konamija.

Jel ima neko link za skidanje nekog najnovijeg patch-a za PES 6? <3

Igram preko neta FIFU 2014, i mogu reći da je mnogo teška, a PES posle dugo godina više ne igram preko neta, a glupost je raspravljati zbog čega.

Može li ko da mi okači (pošalje u pvt) link za pes15 za xp? Bio bih jako zahvalan da ne moram da rovarim po netu i obećaću vam kurve i piva. Dvajes kila kurvi i deset kila piva, dosta.
Edit: ako uopšte postoji verzija za xp, ako ne, onda dajte makar za sedmicu.

igram ovih dana fifu 2014, i jebe koliko je teska za igranje. nehumano je kolko su zajebano napravili AI da igra jebem im mater. plus sto i ovako komplikovano.

Celte, i ja sam tamo, deder se javi ako hoćeš da dobiješ jedno ljucko prangijanje na travnatoj podlozi...

ja imam ovaj xbox lajv akaunt al se ne logujem onlajn da se ne navucem mnogo. radije uzivo kad dodje neko.

mada ajd, kad ces?