Prijava

Zato što su smešne pare da se bakću, zgrade su zgrade to je pod 1 a pod 2 je zato što nosim pištolj u kolima marke X5 i nekad automacku pušku kad zaboravim da izvadim posle neke svadbe

Pezos ako verujes u to zasto onda ne mislis da ce reketasi da ti prisvoje nekoliko stanova?

Malo samo izguglaj i videces da vrednost bitkoina ide gore

Види стварно пише "вредност биткоина увек иде горе и никад не пада, тако да што више чекате са продајом, више можете да зарадите, ризик не постоји".

Pezos ako verujes u to zasto onda ne mislis da ce reketasi da ti prisvoje nekoliko stanova?

pa kako da mi prisvoje? msm mogu u teoriji i to, upadnu mi gajbi i vezu me i maltretiraju i teraju me da im prepisem...al ne funkcionise to tako divljacki bas jer im je preveliki rizik da tek tako bez razloga idu i otimaju

a jedna od ekipa sa kojima igram fudbal su tako neki malo ozbiljniji momci i ekipa za izbegavanje i povremeno dolazi neki budzovan, uvek drugim kolima, al cuti pred ovima ko mis bukvalno...ja pitam ko vam je ovaj, kaze ma neki investitor reketiramo ga ko konja....lik im placa ruckove, vecere, garderobu, daje im nesto kesa sitno....sve je to sitno, al nisu ni oni preozbiljni igraci ko sto moze da bude neko sa politickom pozadinom, mogu da rade sta hoce onda

Pa jebem ti bogove gde se upisuje u tu ekipu reketaša? Daj da se upišem. Ništa živo ne rade samo otimaju. Ali pod uslovom da se ne zovem Boske, kao što se zove 50% kriminalaca u pokušaju

pa prvo treba da imas muda ko bik i da si prosao jedno 200 ulicnih tuca i da si pucao u nekoga i da te se boji jedno 90% ljudi iz tvog okruzenja....inace nema poente da ides da se upisujes medju njih ako se nisi pronasao u ovom opisu

Jbg imam diplomu, sad sam na masteru. Mislim da oni to ne gotive

A Maestro sad pošto je aktivan sve vreme, meri veličinu muda, prebrojava šorke u osnovnoj u školskom dvorištu i razmišlja da li se računa to što je pucao na golubove iz onog plastičnog pištolja sa kuglicama.

Edit: gotive jedino ako oćeš da te zovu 'budala'.

nista, organizujemo vukajlijaski klan, kriminalnu grupu. Boh i pseto imaju pistolje, dovoljno za pocetak

Da reketirate kajzena za kintu od prodaje postera i reakcija njemcima.

ја бих производио пелет

Da imam milion evra, otvorio bih neku solidnu ćevabdžinicu za pola miliona u San Dijegu, dobio bih automatski zelenu kartu, jer daju stalne boravišne vize onima koji ulože pola miliona, ladio bih muda na plaži, pio makijato, da imam 2000$ mesečno meni dosta.

како мислиш да преживиш са 2000 месечно у америци, да живиш у гарсоњери са 7 порториканаца?

и не верујем да може ћевабџиница тамо да кошта само пола милиона

Ja da imam milion evra davao bih Bogdanovicu i Stajkovicu dok sam ziv