Prijava

Da vas vidim sada! A?

Nakupilo se postova, zaključajte temu i otvorite 'Jagodina-grad budućnosti 2'.

Polako ljudi,jebemliga. Svako ima nešto da kaže. Slažem se sa Gambijem.

Ovo je za printskrin.

Jagodina grad Palmi

Ja mislim da je Jagodina budući glavni grad naše zemlje! Ono, u budućnosti će imate otkud znam. 3 ŽIRAFE?

Hahahahahah ja sam iz Jagodine...
Moje mišljenje da je život u Jagodini sada mnogo bolji nego pre nekoliko godina, zbog razvoja turizma i ostalih zajebancija...ali je malo preambiciozno da Jagodina bude grad budućnosti...

JA BOLESNIJI NAZIV TEME ZA FORUM U ŽIVOTU NISAM VIDEO!!!!!

brainiac96_Dio
Hahahahahah ja sam iz Jagodine...
Moje mišljenje da je život u Jagodini sada mnogo bolji nego pre nekoliko godina, zbog razvoja turizma i ostalih zajebancija...ali je malo preambiciozno da Jagodina bude grad budućnosti.

Ja sam '83. i ne vidim da se nešto bitno promenilo u Jagodini. Ništa ne valja. Ako oćeš poso, učlaniš se u Palminu stranku i čuvaš životinje u zoo-vrtu, ili naplaćuješ ulaz u akva-parku. Ma ludilo.
A što FKS propala (a bila nekad br.1 u ovom delu Evrope za proizvodnju kablova i kalemova), pivara prsla (a imala je i tradiciju i kvalitet), YUHOR bio nekad najveći proizvođač i izvoznik mesnih prerađevina, jači i od CARNEX-a...Sve te firme su zapošljavale oko 30.000hiljada radnika nekad i svi su bukvalno ŽIVELI od plate, sada jedva da ukupnu imaju 5.000 radnika i teško da može da se PREŽIVI od te plate.
Palma samo maže oči narodu preko TV, vi i ne znate kakav je to skot i mrcina od, ajde da kažem čoveka. Pa on je šurovao sa Arkanom i Pelevićem devedesetih, nakrao se ko ciga na vašaru, a sad prodaje tu neku prefinjenost na TV i sl. Ma kako vetar duva, tako i on leti.
Jedina lepa stvar je što đaci ne moraju da plaćaju bus do škole, ali to je kompenzirano kojekakvim doplatama i plaćanjem parkinga - čist baterflaj efekt.
Jagodina je možda lepa na oko, ali samo na oko i na TV-u.
Jedino je dobro što imamo kvalitetne pičetine, što mlade što stare, ali i one pale za BG,KG,NS,NI i sl. čim dobiju krila.

haahhaha kakva tema.

Jagodina je možda lepa na oko

Ono što Jagodinu čini lepom je neposredna blizina Ćuprijine ružnoće :)

Ma kako vetar duva, tako i on leti.

Da mi je videti koji to vetar može da ponese Palmu, lololo

Ono što Jagodinu čini lepom je neposredna blizina Ćuprijine ružnoće :)

Misim da sam ja to negde provalio, nekad davno:))

Pa on je šurovao sa Arkanom i Pelevićem devedesetih, nakrao se ko ciga na vašaru, a sad prodaje tu neku prefinjenost na TV i sl. Ma kako vetar duva, tako i on leti.

A mom dedi je istovarivao ugalj...:D

Ali naziv teme je vrh.

Da citiram sebe

JA BOLESNIJI NAZIV TEME ZA FORUM U ŽIVOTU NISAM VIDEO!!!!!

Taj rad gamby,a?:))

Јагодина град будућности ?

Биће.

Jagodina u tiganju? Nemoguće!

Hahahahaahahahahaah gamby :DDDD

Palma je devedesetih pokrao pun kurac uglja iz sokobanjskog rudnika... A sad je posten... Posten je moj kurac...