Prijava

зависи за које потребе.

Тренутно Виндоуз 7.

U pravu je surovi za potrebe prosečnog korisnika prozor je zakon ali nisu svi prosečni korisnici

7 i tacka.
MacOSx za sisice koje se plase virusa!

win7 x64, pa isto to sa XP x64.

Ne upušta mi se u ove linuxe i govna, predosećam da ima dsota falša, da nije prilagođeno svim programima i govnima!

Виндовс ХП је најстабилнији Микрософт систем.

Za prosečno zahtevnog korisnika, W7. Ne postoji bolje. Okej, XP je super, jako ga volim, ali brate, vreme je da idemo malo napred.

Možda je W7 i najbolji objektivno, jer objedinjuje sve što bi trebalo da ima jedan dobar OS. Podrška za... Sve! :) Linux-ove edicije su stabilne, virus-proof i sl., ali nemaju Bog zna kakvu podršku za multimediju. O zabavnom softveru (igrama) da ne pričam.

Mac OS... Neću da pametujem, nisam ga koristio. Verovatno je na nekim poljima bolji od W7, i to značajno. A na nekim verovatno nije. No, dok ne probam, ništa.

Inače, W7 x64 može da se šije sa svima.

A kakav je onaj što se tura na one Apple kompjutere? Je l' koristi neko to Apple čudo? Apple računari, društvani paraziti ili samo stereotip. :)

Mac OS. :D

Da ti nećeš možda sam sebi da reinstaliraš sistem, pa ispitivaš šta je najbolje? :)

EDIT: Koristi ga kaizen recimo. I koristi ga dosta ljudi. Dele se na dve grupe:
- imaju para, zaluđeni su, pa se razbacuju i kurče se što imaju Apple, bla bla
- treba im za posao, ozbiljni su, gotive Mac računare iz nekog opravdanog razloga

Ma jok, previše sam lenj za tako nešto. Ja XP ne bih menjao, sasvim mi odgovara...

Ја сам до скоро кењао по "Седмици" и одбијао да га користим, све док ми ХР није дојадио.

Седмица је много стабилнија, програми веома ретко зарибавају (имао сам случаја на ХР-у да ми Мозила зариба кад имам 5,6 таба отворена... Друго, и кад ти се укочи неки програм, далеко лакше га затвориш, док на ХР-у мораш пола сата да сачекаш да ти отвори таск менаџер, па још пола сата и 50 кликова на "енд нау" док ти напокон затвори неки програм.

Дакле, и на ћалетовом Компу, који је х64 и на мом који је х32 имам седмицу, и могу да кажем да је ХР го курац у односу на њу.

End now, end now, end now, end now end now end now end now end now end now end now end now end now end now end now end now end now, dont send this report.

Od skora imam windows 7, malo izgleda gej, al' je vrlo stabilna. Do sedmice sam došao slučajnu, kad mi je zaribao sistem nisam mogao da reinstaliram xp jer mi je disk zaribao pa sam uzeo sedmicu od prijatelja. Baš je moderna onako, majke mi.

zasto niko nije pomenuo linux-ubuntu?

po meni, prilicno je ok sistem, ne opterecuje preterano racunar, nema bagova
a viruse za njega uglavnom niko ne pravi.
jedini problem je sto je vecina igarica predvidjena za win pa one umeju da pomrse konce korisniku...

jel ga neko ovde uopste koristi?

secam se kad sam imao milenijum 2000, taj sistem je bio jebeno fenomenalan, ostalo me sve zajebavalo oko necega

edit: sedmicu sam uninstalirao zato sto me je u njoj zajebavao qbasic i nisam mogao da imam pristup paralelnom portu da palim i gasim lampice iz jednog drugog programa...taj sistem, i vista ti oduzimaju slobode, to je pravljeno za korisnike koji samo klikcu misem i ne razmisljaju puno...ja volim da cackam stvari

mozda bi trebalo da koristim linux, al nema potrebe, u XPu mogu da radim sve sto mi treba...za sad

Мени је седмица до јаја зато што је тотално идијот френдли. Никад муке с њом.

zasto niko nije pomenuo linux-ubuntu?

Objektivno, mislim da je najbolji - po onome koliko sam se sretala s njim i upoznala neke prednosti. A sad to što sam ja po fazonu "kud svi, tu i mali Mujo" pa furam Win7, to je stvar moje lenjosti.

p.s. Zmia, bravo za video. Šeldon je tata-mata za te stvari.