Prijava

Има и лепих мушкараца и лепих жена. Е, сад, то нема везе са сексуалним нагоном.

Potpuno tačno. U pitanju je divljenje lepoti, ali na potpuno različite načine. Barem kod strejt ljudi. :)

enegry, skinula sam se! ostavila sam samo štikle, volim kako mi noge izgledaju u štiklama... šta sad?

sa vama necu d'imam nista!

Buksnomanijače, pa kakva su to pitanja. Ja mislio ti evropejac kad ono bedevija. One vode ljubav sa Majom, ne jebu Maju. Mada sa onim plastikanerom što se veže oko struka može djuture.

Konsultovacu se sa cicom sta volis. :)

lemaja
pa, penetracija ne konstituše jebanje.... jel

Kako ne? Misim, i sam čin ''biti unutar'' bez penetraisanja je jebanje? Ili JEB?

Лезбејке се спавају двоглавим дилдом у пичку

Ево, и Змиа има тотално мушки смисао за хумор. Једном сам јој, чини ми се, и рекао да мислим да је мушкарац.
На ревији сам се уверио да има цуг к'о три мушкарца. Има ту нечег, кажем вам.

enegry, skinula sam se! ostavila sam samo štikle, volim kako mi noge izgledaju u štiklama... šta sad?

Да ли сам ја једини мушкарац коме су штикле тотални turn-off? Мени нема ништа ружније од женске ноге у штиклама. Боса женска нога је закон, а чак је жена у патикама више секси од жене у штиклама. Па и у мартинкама чак. :)

Da Džimi jedini si mi smo ostali SADO-MAZO style xD

Francky Delevra
Buksnomanijače, pa kakva su to pitanja. Ja mislio ti evropejac kad ono bedevija. One vode ljubav sa Majom, ne jebu Maju. Mada sa onim plastikanerom što se veže oko struka može djuture

Ali - balkanski jevropejac! Šta ću, skin si,taki si:)

sa vama necu d'imam nista!

dobro pajko, možeš da nas gledaš i daću ti da nosiš moje čarapkice ;))

bux, pa ne znam... msm, npr, ako tebe tvoja riba jaše, onda ona tebe jebe, a? ne?

Kakve su ovo perverzije, a mene niko ne zove.

Da Džimi jedini si mi smo ostali SADO-MAZO style xD

Haha, Džimi brate, tebi sve trun-off. :)

Dzimi imam ja jednu "skinetu" da ti nabacim mnogo je ruzna i celava al nosi martinke :)

Evo je Katija ona će sve lepo to da objasni :D Ona je najiskusnija u tome :D

Džimi ti si poznat k'o kontraš. Dnisi nastran pomalo. Sigurno ne voliš ni mesinu u tortilji, haltere i ljuto. M?

Štiklom se postiže čvrsta erekcija. K'o pršuta!

buxnomaniak
Ako riba ribi grize kliću, ili koriste skočka, jeste to sex, ali nije jebanje.

Kad me žene koriste to drobi. Jeste jebanje.

Fino je Uroš rekao - VOLEM DA GLEDAM LEZBAČE KAKO SE LIŽU PA SAM ZBOG TOGA SMANJIO HEJT PREMA PEDERČINAMA TAČNIJE NISAM SMANJIO HEJT, NE VOLEM IH I DALJE AL' TO NE PRIČAM PO SELU VEĆ IM JEBEM MATER PEDERSKU U SAMOĆI SVOJE TIHE SOBE nešto tako, on je pametniji pa to u 3 riječi, ja sam sa Ozrena, ja moram opisivat.

ako tebe tvoja riba jaše, onda ona tebe jebe, a? ne?

EPSKI! LOL!

Kako bre Džimi da te riba zajaše u patikama? Ne ide, čoveče!

džimi, ne voliš haltere jer ti je to suviše droljasto, pretpostavljam da ne voliš štikle iz istog razloga. zanimljivo.....

edit: bux, što lol?

katija

Pajko pustiću te da mi kao kerina ližeš štikle, samo zbog ovog dela u vezi sa umom. :)

Zenim te :)