Prijava

"Svaka pička je ista, samo je pičkonoša drugačija" - to mi je rekao jedan taksista. Doduše, govorio je i da mu cigare ne mogu ništa. Sad vozi Tošeta na koncert.

Sad vozi Tošeta na koncert.

ha!

pičkonoša

Лоло, мајко моја. :)

Energija i Lemaja, ja stvarno ne razumem to poetizovanje ili šta god. Normalno je da nekoga voliš ali i da trošiš mindžu iz hobija. Nemojte generalizovati, nisu sve žene indoktrinirane. Ima nas drugačijih i to nas ima puno.

Елем, а шта ако лезбејка спава мушкарца дилдом? Ко је ту геј

Eh deco, to vam je već druga priča:)
Mali podsetnik
http://www.youtube.com/watch?v=ZVFo95xXu00

Pička je ista na svim devojkama. što kažu pička ko pička.

Njet more, moja je reklamni primerak. Takve vise ne proizvode.

Vis, lemajo, od vaspitanja mi je sto se plasim zena. A sto se tice heteroseksualnih odnosa, vaspitavana sam da sve muskarce treba ustrojiti, postrojiti ih i iseci im onu stvar. moji su se valjda jednom pojebali da me naprave i sad ja nosim svu njihovu seksualnu energiju, daklem za troje. Mozad sam zbog vaspitanja malo luda, ali sklonost ka poetizovanju to je nesto sa cim sam se rodila. Imala sam jednu vezu kao samo radi seksa, koja je mogla da traje dokle god, ali kad si pored tolke mocuge prazan...jebes ti to...kad sam videla da nemam snage da sama ispoetizujem..cao zdravo...

Njet more, moja je reklamni primerak. Takve vise ne proizvode.

Енергија хоће да каже да је њена пичка винтиџ.
Као Маршалови лампаши са лампама ЕИ Ниш.

Njet more, moja je reklamni primerak. Takve vise ne proizvode.

Da nije iz Istočne Njemačke?
:)))))

штага материјала за дефинисање .... :))

Normalno je da nekoga voliš ali i da trošiš mindžu iz hobija.

Ova tema izuva! Ima li neko Murbija na speed dial? Žao mi da čovek ovo propusti.

штага материјала за дефинисање .... :))

Могу ја пичконошу? :)

Znam ja da picka brojac nema, meni je emocija potrebna zbog mene same...ne da se opravdam svetu...

samo sam se zavalio , citam i valjam se..ne mogu da pridodam, stvarno nemam iskustva s dajkacama ahahh...previse je sve ovo !!! :))))

može biti da je to, jesi ti pesnička duša. samo nisi prva devojka koju čujem da tako nešto kaže. a ja se grozim toga... glasam za slobodnu ljubav, bez emocionalnih stega ili seksualnih opredeljenja! znači - orgijeeeee! :D

Pa jeste energija lepše ja sa emocijom. Češće se svrši.

ма може ....

s dajkacama

Дајкица, лоло мајко! :)

Da nije iz Istočne Njemačke?
:)))))

Jok, al' je bila i na tom trzistu.

PRAVDA ZA LEZBAČE BEZ POGAČE!