Prijava

Imao sam ja neka iskustva sa burjanom. Farba ruke i odeću da ne mož da opereš. A da, otrovan je.

Loše priče, to su žene uzimale kao prirodno sredstvo za abortus. Dršte se hemije...

Ovo je ono što zmije jedu, tako su nam govorili ka đeci kad bi pošli na selo da ne bi jeli to. Valjda zato da zmije ne bi umrle od gladi, ne zato što je otrovna.

Ne nego se zmije najedu obog pa tripuju da imaju noge i krila i tako svašta nešto.

@mesja
znam ovo
ima na cg primorju toma mnogo
da uzmem to sad na leto kad odem kod bake u tivat?

@vald
zasto?
ne planiram da rodim xd

Ljudi, nikako da vam ispricam, otisao sam da vidim, ono bre kleka. Baba skuvala caj od deset bobica kleke, i ja sam sumnjao na burjan ali nije. Jebem li ga, ne proba mi se, a bio sam ubedjen da je kleka OK.

Pa jeste OK, cak se i rakija od nje pravi.

Ne pravi se rakija nego se stavlja u rakiju.

Samo zato sto je tesko nabaviti toliko kleke.

Može čovjek i od pelina da se predozira i dobije halucinacije, al ne'am pojma kolika doza treba #samokažem

Ili to nije bila kleka, ili ti je baba u čaj od kleke ubacila neki esid. Obrati pažnju na babu u svakom slučaju.

Plod kleke, kao čaj, pouzdano je sredstvo za eliminisanje svih problema u organima za varenje koji su posledica nedovoljnog stvaranja kiseline (sokova) u želucu. Protiv želudačnih i crevnih oboljenja konzumiraju se 1–2 šoljice dnevno nezaslađenog čaja. Priprema se tako što se čajna kašičica ploda prelije šoljom ključale vode, ostavi se pokriveno 5–10 minuta i procedi.

People who smoke weed should be stoned.

zasto?
ne planiram da rodim xd

Te bobice mogu da rade neplanirano, nikad ne znaš da li će da te urniše ili skoro ništa da ne bude. Količina psihoaktivne supstance nije uvek ista, i nije ista u kod svake pojedinačne biljke, nisu rađene po standardu. Nemoj da se otruješ džabe.

Kako se dozira lsd i koliko uopste košta, svi su mi rekli različite cijene? I da nemojte me mnogo zajebavati što sam neupućen ako može.

preporučujem ti 2CB što se tiče esida i tih munja, guglaj.

Te bobice mogu da rade neplanirano, nikad ne znaš da li će da te urniše ili skoro ništa da ne bude. Količina psihoaktivne supstance nije uvek ista, i nije ista u kod svake pojedinačne biljke, nisu rađene po standardu. Nemoj da se otruješ džabe.

isprobacu na baki da li je otrovno ili ne lolo

sere mi se vise od mnogobrojnih droga koje koristim, mrs u picku materinu!