Prijava

Neobično je to kako su ljudi završili u ubedjenju da su samo beznačajni pojedinci, a opet neko hoće da ih satre i uništi. Pošto me mrzi da pišem vidjenja stvari koja će vas mrzeti da čitate, postavljaću vam linkove s vremena na vreme, gde neki drugi ljudi iznose svoje stavove i dokumetovane podatke. Verujem da i vi imate neke zanimljive u vidu.

Jedno je sigurno - ljudi nikada nisu živeli u bolesnijim uslovima, pod većom tenzijom, okruženi nasiljem i panikom. Continue.

čuo sam za ovaj Codex prije nekih godinu dana, zvuči kao zajebana stvar ali jel zaista može nešto da se uradi da se to zaustavi? kontam da ne može
a za paste za zube tek nema šanse da nađeš neku bez ovog sranja

Mislim da ima neke istine u teorijama zavere na koje politički i finansijski moćnici najviše skaču da nisu istina.........

Ljudi se danas plaše svega.Unutrašnjih i vanjskih neprijatelja.Vlade, vanzemaljaca, Iluminata, prirodnih nepogoda uopšte svega.Neki to previše ozbiljno shvataju.Zato ne treba previše obraćati pažnju na teorije zavjere.

ljudi nikada nisu živeli u bolesnijim uslovima, pod većom tenzijom

u srednjem veku kontam da nije bilo bas mnogo bolje nego sada, skontaj kakve muke je tada imao neki obican covek...pa i plemic...koliki je tada bio prosecan zivotni vek itd.

Ray Ban Wayfarer čare za sunčanje. Već godinama ih ova moćna firma ugurava u bezbrojne holivudske filmove, reklame, potura ih hiper-holivudskim zvezdama da ih nose, kao i Gordanu jebenom Kičiću, uzrokujući time masovnu navalu širom sveta na taj najkulji model cvikera ikad, kao i na njegove kopije u zemljama u razvoju. To direktno utiče na naše živote, jer svi mi koji imamo jedan ili više parova ovih čara, ne možemo sa uživanjem da ih stavimo na oči a da se ne frapiramo kad na ulici sretnemo još četiri/pet/šes likova i likuša koji nose iste ovake čare, te moramo da prelazimo ulicu ne bismo li izbegli da se sretnemo sa njima oči u oči. Vrlo traumatično uglavnom... To je zavera kolosalnih dimenzija

Cenotaph
Ljudi se danas plaše svega.Unutrašnjih i vanjskih neprijatelja.Vlade, vanzemaljaca, Iluminata, prirodnih nepogoda uopšte svega.Neki to previše ozbiljno shvataju.Zato ne treba previše obraćati pažnju na teorije zavjere.

ma samo na sekund stavi sa strane iluminate, masone, kontrolu uma, atlantidu, sletanje na Mjesec i šta ja znam već šta i ono što ostane ima smisla svakom čovjeku. samo pogledaš ovo što je Melkijades ubacio i zapitaj se zašto je nekom stalo da ubaci otrov u pastu za zube, ili da rade sa hranom ovo što rade po Codex Alimentarius-u.
Nervira me kada ljudi odbacuju sve što se pomene kao teorija zavjere, jer ima dosta istine u nekim ''teorijama''

ne znam je li iko od vas gledao film V for Vendetta, dosta je povezan sa nekim stvarima koje je pomenuo zyclon. ljudi su otudjeni i daleki jedni drugima, a strah je to sto ih tjera da se zatvore. a strah je vrlo lako ubrizgati u masu preko medija, jer ljudi i ako vjeruju i ako ne vjeruju medijima, to sto cuju tamo ipak ostane u podsvjesti da ih bocka i ne da im mira.

Koliko toga ima tesko je i da se zamisli...samo cu da kazem 2 stvari
1 New world order tj novi svecki poredak
2 Population reduction tj smanjivanje populacije.svetski mocnici planiraju da smanje celokupnu populaciju sveta na idealnih 800 miliona ljudi koji ce uzivati sav luksuz i privilegije. plan se vec uveliko ostvaruje i osetili smo ga na svojoj kozi.neke od metoda
rat,zaprasivanje osiromasenim uranijumom,modifikovani virusi,vakcine sa zivom koje izazivaju sterilitet,cipovana dokumenta,tablice pa i ljudi,kancerogene materije u hrani...mi ne ulazimo u tu selekciju ima da nas potruju ko pacove...

Nije potrebno da veruješ u p os tojanje zavere da bi primetio kako :

- Obrazovanje je sve lošije
- ukidaju se služenja vojske
- ljudi masovno oboljevaju od raka
- vazduh, voda i zemljište su ozračeni i zagadjeni
- leti ne smeš na sunce kad hoćeš, a sada pogledaj koji je datum i pogledaj kroz prozor
- mnoštvo bolesti je legalizovano i biva društveno prihvaćeno
- jedemo klonirana govna koja nikako ne mogu biti dobra po naše zdravlje
- malo malo pa neko upadne u školu ili izleti na ulicu i počini masakr
- masovna kultura je zaglupljujuća, skaradna, nemoralna i morbidna.

Čovečanstvo je pod uticajem crkve i buržoazije uvek patilo, istorija pamti brojne genocidne vladare..Ali danas te čipuju, trude se da pomisliš kako si mali i beznačajan, nemoćan, osiromašuju te duhom kako bi te lakše zavarali, ukidaju ti služenje vojske kako ne bi umeo organizovano da se braniš.

Krenulo je debelo u kurac i svi to znamo, i svi čekamo nekog Gavrila Principa, Jovanku Orleanku, Prometeja, Če Gevaru..Da krene prvi, bude heroj pa će gomila za njim lako. Niko neće ustati za tebe, za sebe i svoje moraš da se boriš sam.

Otvorite oči i pogledajte šta vam se servira televizijom, novinama, šta ubacuju u hranu, pića, paste za zube..Otrovi, koncentrati, konzervansi. Preporučuju ti da pušiš, kreneš da se jebeš u trinaestoj, menjaš pol, jebeš muškarce, ubijaš muslimane, jedeš pice i pljeskavice.

To nije teorija zavere to je tu, svaki dan. Vidi šta ćeš.

Mudro zboris Melikijadese, ali ne valja se uzbudjivati oko toga. Samo se nerviras, panicis, a kad si takav samo ce te jos lakse "kontrolisati". Znaj, tamo gde je srce tamo sija sunce, a tamo gde je strah tamo zivi mrak. Teraj sve u PM. A kad budes mogao da delujes deluj.

Strasno je to sto su poceli da rade javno
sto kaze ilija cvorovic oni to rade javno da nebi izgledalo da je tajno

Elem imaju oni bezbroj planova kako da nas satru samo im izgleda zanimljivije da se izivljavaju i da gledaju svet kako pati
primera radi kolko se para izdvaja za gladnu afriku a koliko dotle stigne
afrika i drugi siromasci centri su im odavno poligoni za viruse koje stvaraju u laboratorijama
pocelo je sa sidom,ko zna cime ce se zavrsiti.Haicani su lincovali pripadnike UN koji tamo satro pomazu jer su im pustili koleru ili neku drugu posast ne secam se
od kosova napravise skladiste nuklearnog otpada i medicinske logore..
hvala Bogu sto smo odbili da primimo ono govno protiv gripa po je bila vakcina za sterilzaciju.fora je sto se to ne vidi odmah nego smo kasnije trebali da primimo drugu koja aktivira proces ali eve im ga na
nije Srbin siso vesla
ko te jebo godinama jebace te opet i moze li ti vekovni krvnik poput svabe i hrvata biti prijatelj??